[GRA] When Diplomacy Fails - Temat Główny

Post Reply
.:Talbot:.

Re: [GRA] When Diplomacy Fails - Temat Główny

Post by .:Talbot:. » Wed Mar 13, 2013 5:10 pm

Rep. Maldenów

Porażki :

1) Brak znaczących reform w Armii
2) Brak lotnictwa
3) ogólnie wypadnięcie z rozgrywki

Sukcesy :

1) Budowa centrum technologicznego
2) Ukończenie toru wyścigowego
3) Wybudowanie Muzeum oraz 2 Akademii Wojskowych
4) W ciągu całej Sesji w wyniku działań zbrojnych zginęło tylko 14 obywateli Maldenów
5) Mój rząd NIE współpracował z Altdorfem ...
6) Uniknąłem inwazji USA po jednoznacznym ataku na ich obywateli ... i sprzedaniu zdobycznych informacji CIA do Rosji i Teheranu :D

Do tego mogę tylko napomnieć o długich rozmowach na linii Everon - Moskwa :D

Obym w nowej sesji bardziej się wykazał

RealCombat

Re: [GRA] When Diplomacy Fails - Temat Główny

Post by RealCombat » Thu Mar 14, 2013 1:02 pm

Republika Zekistanu

Faile
- Podstawowa Armia Zekistanu - Armia Jednorożców czyli zajebiste Rośki i Twarde i nic poza tym
- Rozwiazanie Incydentu w Karichar (gdybym nie posluchal sie pomyslu Peeguly tylko zaakceptowal oferte Hamerykanow i mial lotnictwo przed ktorym Carlstein sral by po gaciach, jednoczesnie unikajac wojny domowej i zaciesniajac wiezi z partnerami handlowymi) MY WORST DECISION EVER
- Wojna domowa ktora sprawila ze dopiero na kilka tur przed inwazja odzyskalem dawne obroty gospodarki
- Nie przewidzenie zagran Aresa i zbyt slabe parcie na utrzymanie portow Karzegistanskich spowodowalo odciecie mnie od wsparcia
- Brak Doktryn sprawil ze mimo tego ze taktycznie ofensywa Rince'a ssala palke niczym Sasha Grey to wyszkolenie jego wojsk ratowalo mu tylek za prawie kazdym razem
- Fail w blokadzie morskiej Altdorfu przyczynil sie do utraty UAV
- Utrata terytorium kraju
Winy
- Ogromne straty Altdorfu w wojnie
- Zekistanscy Specjalsi dali mi wrecz ogromne mozliwosci i skopali tylki najpierw Altdorfu (skutecznosc nalotow na pustyni to ich zasluga) potem czarnuchom z Afrenii
- Naloty na Altdorf
- Incydent w Ursanie pozwolil ewakulowac CALA ocalala Armie Zekistanska
- Polityczne zgnebienie Afrenii
- Stworzenie taniego ale efektywnego lotnictwa (gdyby sie nie spuznilo mogl bym nawet obronic Kahror Pacca)
- Efektywne wykorzystanie lotnictwa
- Produkcja FH-155A czyli najlepszego systemu artyleryjskiego w grze, ktory potem dowiodl swojej skutecznosci
- Centrum Technologiczne, i liczne umowy na jego wykorzystanie (Devrekani, Koion)
- Poludniowy Okrag Przemyslowy, pomysl dobry, relizacja dobra, losowanie chujowe (prawie najnizszy wynik ze skali)
- Wplyw na rozwiazanie sprawy zamachu w Behistun
- Zekistan motorem napedowym edycji (udzial w kazdym evencie poza akcja Koionskich komandosow w Molatii)
- Przebieg szturmu na Ambasade Koionska
Ogolnie nie bylo najgorzej jak na pierwsza sesje ever, jednak jakos szczegolnie zadowolony nie jestem

Post Reply