Następna Edycja

Tutaj można pisać o czym dusza zapragnie!
Edek

Re: Następna Edycja

Post by Edek » Thu Nov 12, 2015 7:34 pm

Kruk poruszył ważną kwestię, ja bym brał też te kompanie po Combatowemu, dodatkowo odnośnie gma. Rince myślę, że gospodarka powinna pozostać twoją działką. Bociek na GMa :D

Ares
Gracz

Post by Ares » Thu Nov 12, 2015 7:53 pm

Tylko że to rozwiązanie jest strasznie sztuczne, równie dobrze możemy zrobić z mapy koło, a państwa jako sektory tego koła. Taką samą rozgrywkę teraz sugerujecie. Chodzi o to, żeby gracze zostawali tutaj, grali stale i grali chociaż średnio. I żeby nie było kurwa przestojów. Ale to kwestia GM'a. I według mnie, zrobienie sesji treningowej dla nowych graczy jest bardziej logiczne, niż dawanie nowych ficzerów w nieskończoność. Jeśli masz dobrą broń, w której jednak zepsuty jest zamek, to naprawiasz zamek, a nie ładujesz na broń latarkę, laser, tłumik, granatnik, wibrator na kolbę i jeszcze jedną latarkę, w końcu światła nigdy za wiele. :P Bo tutaj leży rekrutacja graczy, nie rozrywka.
Image

Image

Gadu-gadu: 44945409

Edek

Post by Edek » Thu Nov 12, 2015 8:17 pm

Wszyscy będziemy GMami xD i po skończeniu 8 tury sesji treningowej otworzymy główna sesje, dołaczajac do gry jako imperia :twisted: :twisted: :twisted:

rince
Game Master

Post by rince » Thu Nov 12, 2015 9:38 pm

Gospodarką mogę się zająć, to już pisałem. Brakuje kogoś na politykę.

Ares, mówiąc szczerze, wątpię czy w rekrutacji nowych graczy pomoże sadzanie ich do szkolnych ławek i atmosfera testu pod czujnym okiem sprawdzającym czyś godny. Ja bym w takich warunkach na miejscu sprawdzanego gracza zasugerował testującym odejście i zajęcie się innymi czynnościami seksualnymi.

A co do mapy, moim zdaniem za dużo na niej państw jednokierunkowych, albo w ogóle bezkierunkowych. Mniejszość ma dwa albo więcej zadowalających motywów zewnętrznych. Do tego Takistan i KRWN za bardzo ogniskują na sobie wszystko wokół, faktycznie dzieląc mapę na sektory.

Ares
Gracz

Post by Ares » Fri Nov 13, 2015 4:55 pm

Image

Okej pany i panowie, przedstawiam propozycję mapy. Oczywiście, brakuje na niej wszystkiego, to jedynie mapa poglądowa.
Jako że Rincu mówił że państwa są albo bez kierunków, albo jednokierunkowe, albo zbyt zajebane, to przy okazji chciałbym ogarnąć też sprawy historyczne, bardziej powiązać je, albo dać im sporo do roboty.
Image

Image

Gadu-gadu: 44945409

Edek

Post by Edek » Fri Nov 13, 2015 6:00 pm

Skoro Ares może to ja też!

Image

Głównym motywem byłby rozpad quazi Jugosławi, Czarnoruś robiłaby za Serbię, a Awrenia(nazwa robocza) za jej głównego mega katolickiego przeciwnika, pomarańczowe to coś jak Albania, szare taka Bośnia, Czarnogóra, brązowe Chorwacja, a czerwony Kosowo.
Motyw Trakoni jest przeżarty mega, przynajmniej dla mnie. Zamiast Takistanu widziałbym również muzułmańskie państwo, ale coś bliższego Czeczeni, żeby sie zgadzało.

zjemcichlep

Post by zjemcichlep » Wed Nov 18, 2015 4:28 pm

Hmm... Hmmm <udawany kaszel> potrzeba wam kogoś do spiskowania, wysadzania Edkowych CT za jego pieniądze i prowadzenia ludobójstwa? Zjadacz powróci i nic nie będzie normalnie:P

Oczywiscie jesli chcecie.
Król Orlando I - Dziedzic Paraiso i Korony Ośmiu wysp, Admirał floty Południowej, Kawaler orderu Białej Gwiazdy, Hrabia Seirema, Kalestrano i południowego Carrlo Amiera

Poprzednio:
Pierwszy Sekretarz Parti towarzysz Nikita Lopotev- RIP
Husajn al-Ahras sekretarz rady starszych Takistanu
Człowiek o niewymawialnym imieniu - premier Sakuarno
Republika Maldenów - premier Mark Callagan

Edek

Post by Edek » Wed Nov 18, 2015 5:48 pm

Chcemy :D

Edek

Post by Edek » Wed Nov 18, 2015 6:12 pm

Image Moja alfa mapy do sesji treningowej :)

Opisze co i jak wieczorem :)

rince
Game Master

Post by rince » Wed Nov 18, 2015 7:47 pm

Zjadacz, chuju ty! Zaczęło się rozłazić odkąd poszedłeś, co oznacza żeś jest niezbędnie potrzebny, ot co.

Post Reply