Zjednoczone Republiki Czarnoruskie

Tutaj umieścić należy informacje o swoim kraju
Post Reply
User avatar
Edek
Gracz
Posts: 417
Joined: Sat Sep 08, 2012 2:10 pm

Zjednoczone Republiki Czarnoruskie

Post by Edek » Mon Feb 01, 2021 12:54 pm

Image
Nazwa: Zjednoczone Republiki Czarnoruskie
Ustrój: W Czarnorusi 150 osobowy parlament, władza tymczasowo przekazana w ręce Rady Ocalenie Narodu z Łopotewem na czele. SLD ma większość posłów, pozostałe miejsce pozostają nieobsadzone. W Zagorii bez zmian rządzi ChDKZ.
Religia panująca: Brak, wolność wyznania, acz wyraźnie dominuje prawosławie
Bazowi partnerzy handlowi: Federacja Rosyjska

1) Strategiczne elementy rozwoju państwa
Radary Przeciwlotnicze 2
Radary morskie 2
Podstawowa obrona przeciwlotnicza (broń plot. w prowincjach, każdy poziom daje extra test 5%) 0
Zabezpieczenie medyczne 5
Centra logistyczne i magazyny uzbrojenia 6
Centra dowodzenia i łączności 6
Electronic Warfare 3
Służby pomocniczne (straż graniczna, coast guards, BOR, MP) 3

2) Cechy Państwa
- Zwiększony budżet militarny
- Lojalni dowódcy
-Pruska Szkoła Wojskowa
-Wydolna Administracja


- Katastrofy naturalne
- Handel ludźmi
- Włosko Szkoła Wojskowa
- Francuska Szkoła Polityczna
- Wadliwa kodyfikacja prawa

3) Przedsiębiorstwa państwowe

User avatar
Edek
Gracz
Posts: 417
Joined: Sat Sep 08, 2012 2:10 pm

Re: Zjednoczone Republiki Czarnoruskie

Post by Edek » Mon Feb 01, 2021 1:06 pm

SIŁY ZBROJNE REPUBLIKI CZARNORUSKICH Kamuflaż:
W wojskach liniowych i w brygadzie ciężkiej rosyjska FLORA

UZBROJENIE PIECHOTY:
Uzbrojenie różni się z racji na rodzaj sił zbrojnych:

*Bataliony lekkie z racji na swój charakter uzbrojone są w PMy oraz lekkie karabiny maszynowe
PP-19 (3-5) (+2)
RPK (6-10) (+3)
M80 Zolja (1,5-2,2)
Łączna skuteczność : 4,5-7,5 (+5) (1,5-2,2)

*Batalion zmechanizowany i zmotoryzowany z racji na swój manewrowy charakter są wyposażone AK74 i średnie karabiny maszynowe, podobne wyposażenie ma batalion zabezpieczenia działający w ramach brygady zmechanizowanej.
AK-74 (4-7)
RPD (7-12) (+2)
RPG-7VL (2,3-3,3)
Łączna skuteczność broni : 5,5 - 9,5 (+2) (2,3-3,3)

*Kompania Specjalna JSP (SPECNAZ) wyposażona jest w nowoczesny sprzęt produkcji rosyjskiej z racji na charakter działań specjalnych i przeciwpartyzanckich w których się specjalizuję.
AK-74M (5-9)
PKM (8-14)
RPG-7VL (2,3-3,3)
Łączna skuteczność broni : 6,75 - 11,25 (2,3-3,3)

Organizacja armii:
Armia podzielona jest na trzy główne związki taktyczne nazywane niekiedy brygadami:
  • Brygada zmechanizowana składa się z dwóch batalionów zmechanizowanych gdzie główną rolę pełni kompania pancerna, a rolę asystującą pełni kompania zmechanizowana. W ramach brygady funkcjonuje również batalion zmotoryzowany w skład którego wchodzą dwie kompanie zmotoryzowane, oraz batalion zabezpieczenia w którym służbę pełnią dwie kompanie o lekkim charakterze.
  • Brygada lekka to zarówno jedynie zawodowcy w armii Zagoryjskiej jak i rezerwiści. Łącznie służy w niej osiem kompanii, podzielonych na cztery bataliony
  • Poza organizacją brygad działają Krasne Ruki – Zagorski Specnaz przystosowany do walki przeciwpartyzanckiej oraz przełamań w kluczowych odcinkach frontu.
Doktryny lądowe:
OBRONA W GŁĘBI (300mln) MOR +6, [wszystko] obrona +0,05, Rozkaz „Okopanie” +3%
- POLA MINOWE EXP +2, MOR +3, Rozkaz „Minowanie” +10%, saperzy minują teren trzech kompanii zamiast dwóch lub o 30% szybciej
- ETOS GIEROJA Koszt rozpoznania -7mln, MOR +9
- GŁĘBIA OBRONY EXP +3, MOR +5, Rozkaz „Ufortyfikowanie” +15%

GŁĘBOKIE OPERACJE (300mln) EXP +3 MOR +7 koszt wszystkich formacji (poza wyspecjalizowanymi) – 20%, losowa podwyżka strat od 0 do 20%
- POLITYCZNA INDOKTRYNACJA EXP +2, MOR +5, natychmiastowy przypływ 0,4% populacji
- ROZPOZNANIE BOJEM MOR +5, Rozkaz „Rozpoznanie bojem” +10%, kompanie pancerne mogą korzystać ze wsparcia lotnictwa, plutony rozpoznania mogą zawierać czołgi
- OFICEROWIE POLITYCZNI MOR +5, Jednostki rezerwowe dalsze MOR +5
Bonusy:
- +10 EXP
- +45 MOR
- +5 MOR (REZ)
- Rozkaz „Okopanie” +3%
- Rozkaz „Minowanie” +10%
- Rozkaz „Ufortyfikowanie” +15%
- Losowa podwyżka strat od 0 do 20%
- Koszt rozpoznania -7mln
- Saperzy minują teren trzech kompanii zamiast dwóch lub o 30% szybciej.
- Natychmiastowy przypływ 0,4% populacji
- Kompanie pancerne mogą korzystać ze wsparcia lotnictwa, plutony rozpoznania mogą zawierać czołgi

Doktryny lotnicze:
- Nacisk na Dogfight: A-EXP + 2, A-MORALE + 10, Unik +6%
Doktryny morskie:
- FLEET IN BEING M-EXP +15, M-MORALE +5

ZAGORSKA KOMPANIA SPECJALNA - KRASNE RUKI
Wyposażenie: AK-74M, PKM, RPG 7VL
Skuteczność bazowa: 6,5-11,75 (2,3-3,3)
Jednostka Specjalnego Przeznaczenia Krasne Ruki
EXP: 70 MOR: 105
Typ: Zmech SF
Dowódca: Aleksij "Tołpyga" Resznic Niszczyciel Fortec, Ranger 74
Przedział: 9,25-14,25; (3,5-9,3)[0,8-2] 2x77% 1x93,00%
Łącznie ludzi: 129+68 Załogi
Łącznie sprzętu: 18x BMP3 Leszek, 6x TOW-2B ,2x 9K333 Verba, 4x 2S1 Goździk, 1x Osa, 1xRQ-11 Raven
Miejsce rozmieszczenia: Krasnostaw
Sekcja HQ:
9 ludzi
2x TOW-2B
4x 2S1 Goździk
2x 9K333 Verba
2x BMP 3 Leszek
1x Pcheła (UAV)
1x Osa
Skuteczność:
Pluton Szturmowy 1:
30 ludzi
1x TOW-2B
4x BMP 3 Leszek
Pluton Szturmowy 2:
30 ludzi
1x TOW-2B
4x BMP 3 Leszek
Pluton Szturmowy 3:
30 ludzi
1x TOW-2B
4x BMP 3 Leszek
Pluton Szturmowy 4:
30 ludzi
1x TOW-2B
4x BMP 3 Leszek
BRYGADA CIĘŻKA
Image 1. BATALION ZMECHANIZOWANY IM. GRIGORIEGO "AKUŁY" ŁOPOTEVA
Dowódca: Anton Pobiedzki, Czarodziej Logistyczny, Ranger; 39
Stacjonowanie: Krasnostaw
Skład: 1x zmech rez; 1x panc rez 1x bateria artyleri, 1x saperzy rez
Wyposażenie: AK-74, RPD, RPG 7VL
Skuteczność bazowa: 5,5-9,5(+2) (2,3-3,3)
1. Rota Pancerna Radogoszcz (Panc) Por. Stefan Kraviec, Inżynier, Ranger; ODDANIE: 19 )
EXP : 60 , MOR: 95
Łączna skuteczność kompanii: 17,5 - 21,5, 2x81%
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 48 Załogi
Łącznie sprzętu: 3x T-80U,8x T-64BV Kosynier II, 2x ZSU-23-4 Shilka.
Miejsce Rozmieszczenia: Kirovograd
Sekcja HQ:
2x T-64Z Władysław
1x ZSU-23-4 Shilka
Pluton Pancerny 1:
3x T-64BV "Kosynier II"
Pluton Pancerny 2:
3x T-64BV "Kosynier II"
Pluton Osłony 3:
3x T 80U
1. Kompania Zmechanizowana "Miroslavl" (Por. Radko Mladyk Oddanie 24, Szybka Głowa, Góral))
Dowódca: Viktor Forman
Stacjonuje w: Kirovograd
EXP : 60 , MOR: 95
Skuteczność kompani 7.25-11.25(+2) Skuteczność PPanc: 4,2-9
Skuteczność arty: 1-2,25
Ludzi: 133 osoby. (89 obsługa pojazdów)
HQ

1x BMP-1P
3 Opanc Ciężarówk
5 Osób.
6x TOW 1,2-6
1x OSA 93%
5x 2S1 Goździk 1-2,25

1. Pluton
4x BMP-1P
32 żołnierzy

2. Pluton
4x BMP-1P
32 żołnierzy

3. Pluton
4x BMP-1P
32 żołnierzy

4. Pluton
4/4x BMP-1P
32 żołnierzy
1. Bateria Artylerii "Krasna"
Łączna skuteczność baterii: 1,2 - 2,5
Plutonów: 2
Łącznie ludzi: 24
EXP:60 MOR:94
Łącznie sprzętu: 6x2S1 Goździk
Miejsce Rozmieszczenia: Krasnostaw
2. BATALION ZMECHANIZOWANY REZERWY IM. DYMITRIEGO JAGLAKOBÓJCY
Dowódca: Maj. Jeromir Utekal Oddanie 23, Specjalista zimowy, Świętokrzyski
Stacjonowanie: Czernogorsk
Skład: 1x panc rez, 1x zmech rez, 1x rozpoznanie rez, 1x arta
Wyposażenie: AK-74, RPD, RPG 7VL
Skuteczność bazowa: 5,5-9,5(+2) (2,3-3,3)
2. Ludowa Rota Pancerna Perun (Panc) (Por. Radvan Karadovik Oddanie 59 Inżynier, Bojowa Bandana )
EXP : 52 , MOR: 100
Łączna skuteczność kompanii: 17,5 - 20, 2x81%
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 48 Załogi
Łącznie sprzętu: 3x T-80B1VZ, 8x T-64Z, 2x ZSU-23-4 Shilka.
Miejsce Rozmieszczenia: Krasnostaw
Sekcja HQ:
2x T-64Z Władysław
1x ZSU-23-4 Shilka
Pluton Pancerny 1:
3x T-64Z Władysław
Pluton Pancerny 2:
3x T-64Z Władysław
Pluton Osłony 3:
3x T-80B1VZ
2. Ludowa Rota Zmechanizowana im. Czerwonych Pionierów (Zmech Rez) (Por. Jan Kishka, Spec. Zimowy, Bojowa Bandana ODDANIE: 38 )
EXP 52 , MOR 100
Łączna skuteczność kompanii: 7,25-11,25 (3,5-9,3)[0,8-2]
Plutonów: 4 + 1
Łącznie ludzi: 129+67(załogi)=186 Ludzi
Łącznie sprzętu: 20x BMP1P, 6x TOW-2B , 1x Shilka. 1x 9K38 Igla, 4x 2S1 Goździk
Miejsce Rozmieszczenia: Novigrad
Sekcja HQ:
9 ludzi
2x TOW-2B
1x 9K38 Igla
3x Podnos 80mm
4x BMP1P
1x ZSU-23-4 Shilka
Skuteczność:
Pluton Szturmowy 1:
30 ludzi
1x 9M113M TOW-2B
4x BMP1P
Pluton Szturmowy 2:
30 ludzi
1x 9M113M TOW-2B
4x BMP1P
Pluton Szturmowy 3:
30 ludzi
1x 9M113M TOW-2B
4x BMP1P
Pluton Szturmowy 4:
30 ludzi
1x 9M113M TOW-2B
4x BMP1P
2. Bateria Artylerii "Ultramarina"
Łączna skuteczność baterii: 1,2 - 2,5
Plutonów: 2
Łącznie ludzi:
EXP:60 MOR:94
Łącznie sprzętu: 6x2S1 Goździk
Miejsce Rozmieszczenia: Czernogorsk
3. BATALION ZMOTORYZOWANY IM. JANA HRUSTA
Dowódca: Por. Lew Drozd, Inżynier, Bojowa Bandana, 48
Stacjonowanie: Krasnostaw
Skład: 2x zmoch rez; 1x rozp rez; 1x saperzy rez
1. Ludowa Rota Zmotoryzowana im. Przodowników Pracy (Zmot Rez) (Por. Maksym Cerny 13, Doktryna Ofensywna, Miejski Szczur )
EXP 52 , MOR 100
Łączna skuteczność kompanii: 8,5 - 12,5 (+2); (3,5-9,3)[0-0,51](93%x1)(71%x1)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 120 + 45 załogi
Łącznie sprzętu: 13x BTR 84, 3x LAV 600 Z, 3x Ciężarówka opancerzona, 6x TOW-2B, 1x FIM-92B Stinger, 3x Podnos 80mm, 1xOSA
Miejsce Rozmieszczenia: Miroslavl
Sekcja HQ:
8 ludzi
3x TOW-2B
1x FIM-92B Stinger
3x Podnos 80mm
1x Osa
1x BTR84
3x Ciężarówka opancerzona

Pluton Szturmowy 1:
37 ludzi
1x TOW-2B
4x BTR84

Pluton Szturmowy 2:
37 ludzi
1x TOW-2B
4x BTR84

Pluton Szturmowy 3:
37 ludzi
1x TOW-2B
4x BTR84

Pluton Osłony:
3x LAV 600 Z

2. Ludowa Rota Zmotoryzowana im. Bohaterów Niepodległości (Zmot Rez) (Por. Martin Kalusza 38, Doktryna defensywna, Lis Pustynii)
EXP 52 , MOR 100
Łączna skuteczność kompanii: 7,5 -11,5 (+2); (3,5-9,3)[0-0,51](93%x1)(71%x1)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 120 + 45 załogi
Łącznie sprzętu: 13x BTR 84, 3x Ciężarówka opancerzona, 6x TOW-2B, 1x FIM-92B Stinger, 3x Podnos 80mm, 1xOsa
Miejsce Rozmieszczenia: Miroslavl
Sekcja HQ:
8 ludzi
3x TOW-2B
1x FIM-92B Stinger
3x Podnos 80mm
1x BTR84
3x Ciężarówka opancerzona

Pluton Szturmowy 1:
37 ludzi
1x TOW-2B
4x BTR84

Pluton Szturmowy 2:
37 ludzi
1x TOW-2B
4x BTR84

Pluton Szturmowy 3:
37 ludzi
1x TOW-2B
4x BTR84

3. Kompania Zmotoryzowana "Podagorsk" (Por. Janko Zemansky Oddanie 37, Szybka głowa, Ranger )
Stacjonuje w: Miroslavl
EXP 60 MOR 95
Skuteczność kompani 7,75-11,75(+2) Skuteczność PPanc: 4,2-9
Skuteczność arty: 0,50-1,36
Ludzi: 145 osób. (87 obsługa pojazdów)
HQ
1x BTR-94
3x Ciężarówka Opanc
10 Osób.
6x TOW 1,2-6
1x OSA 93%
2x L52 Archer (-) 0,50-1,36

1. Pluton
4x BTR-94
40 żołnierzy

2. Pluton
4x BTR-94
40 żołnierzy

3. Pluton
4x BTR-94
40 żołnierzy
1. Ludowa Sekcja Rozpoznania (Sierż. Antonin Jedliczka)
EXP 52 , MOR 97
Łączna skuteczność kompanii: 6,75-9,25(+5);(0,2 -1)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 20+12=32 Ludzi
Łącznie sprzętu: 3x BRDM2, 2x Technikal 1x TOW 2B, 1x StingerB, 1xRaven
Miejsce Rozmieszczenia: Miroslavl

BRYGADA LEKKA
Image 1. BATALION LEKKI "PÓŁNOC"
Dowódca: Maj. Mirko Ryłow 54, Komandos, Ranger
Stacjonowanie: Czernogorsk
Skład: 2x lekka
Sprzęt: 28x BPM-97; 8x9M113M Konkurs-M; 2x 9K34 Strela 3, 2xTOWB
1. Rota Lekka „Wibor” (Por. Nikolaj Lewin 24, Szybka głowa, Miejski Szczur)
EXP 63 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 7,5-10(+5);(2,42 -6,1)[0-0,51]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 14x BPM-97, 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 1x TOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Novigrad
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
3x Podnos
1x BPM-97
3x Techniczny

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

2. Rota Lekka „Petrovka” (Por. Witold Valitin 33, Czarodziej logistyczny, Miejski Szczur)
EXP 63 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 7,5-10(+5);(2,42 -6,1)[0-0,51]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 14x BPM-97, 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 1x TOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Novigrad
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
3x Podnos
1x BPM-97
3x Techniczny
Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97
2. BATALION LEKKI POŁUDNIE
Dowódca: Maj. Yuri Boyka 52, Komandos Świętokrzyski
Stacjonowanie: Czernogorsk
Skład: 2x lekka
Sprzęt: 28x BPM-97; 8x9M113M Konkurs-M; 2x 9K34 Strela 3
3. Rota Lekka „Balota” (Por. Andrej Gleb 31, Niszczyciel Fortec, Świętokrzyski)
EXP 63 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 7,5-10(+5);(2,42 -6,1)[0-0,51]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 14x BPM-97, 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 1x TOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Moszini
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
3x Podnos
1x BPM-97
3x Techniczny

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

4. Rota Lekka „Zielonogorsk” (Por. Ludwik Krass 01, Inżynier, Ranger )
EXP 63 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 7,5-10(+5);(2,42 -6,1)[0-0,51]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 14x BPM-97, 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 1x TOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Moszini
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
3x Podnos
1x BPM-97
3x Techniczny

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
4x BPM-97
3. LEKKI BATALION REZERW
Dowódca: Maj. Janek Krus 1, Komandos, Lis Pustyni
Stacjonowanie: Moszini
Skład: 4x lekka
1. Ludowa Rota Lekka (Por. Siergiej Wisznia 46, Doktryna Defensywna, Miejski Szczur)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 4,5-7,5(+5);(2,32 -6,1)[0-0,68]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 4xSPG-9, 1xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Moszini
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
4x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M


Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
2. Ludowa Rota Lekka (Por. Viktor Orbaniak 13, Inżynier, Świętokrzyski)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 4,5-7,5(+5);(2,32 -6,1)[0-0,68]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 4xSPG-9, 1xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Moszini
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
4x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
3. Ludowa Rota (Z) (Ppor. Witold Hiacynt)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 5-6(+5);(0,84 -2,4)[0-0,34]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 6x SPD Mosquito, 1x 9K34 Strela 3, 2xSPG-9,
Miejsce Rozmieszczenia: Kirovograd
Sekcja HQ:
8 ludzi
2x SPD Mosquito,
1x 9K34 Strela 3
2x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,
b]4. Ludowa Rota Lekka (M) Por. Andriej Gleb Młody, Komandos, Góral (1)[/b]
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 7,25 - 10,75 (+2) (2,3-3,3) [0-0,34]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 18x TIGR, 4x SPD Mosqito, 2xSPG-9, 2xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Czernogorsk
Sekcja HQ:
8 ludzi
2x TOW2B,
1x 9K34 Strela 3
2x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,
3. LEKKI BATALION REZERW
Dowódca: Maj. Katija Marusic 1, Komandos, Góral)
Stacjonowanie: Czernogorsk
Skład: 4x lekka
5. Ludowa Rota Lekka (Por. Piter Wulfrik 33; Doktryna defensywna, Miejski Szczur)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 4,5-7,5(+5);(2,32 -6,1)[0-0,68]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 4xSPG-9, 1xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Czernogorsk
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
4x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M


Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
6. Ludowa Rota Lekka (Por. Ondriej Spaniel 64, Doktryna defensywna, Świętokrzyski)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 4,5-7,5(+5);(2,32 -6,1)[0-0,68]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 4x 9M113M Konkurs-M, 1x 9K34 Strela 3, 4xSPG-9, 1xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Czernogorsk
Sekcja HQ:
8 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
1x 9K34 Strela 3
1x TOW2B
4x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x 9M113M Konkurs-M
7. Ludowa Rota Lekka (R) (Ppor. Mihał Szulik)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 5-6(+5);(0,84 -2,4)[0-0,34] 1x
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 6x SPD Mosquito, 1x 9K34 Strela 3, 2xSPG-9, 1x67%
Miejsce Rozmieszczenia: Kirovograd
Sekcja HQ:
8 ludzi
2x SPD Mosquito,
1x 9K34 Strela 3
2x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,
8. Ludowa Rota Lekka (M) Por. Lew Drozd, Inżynier, Bojowa Bandana, 48 (XXXX)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 7,25 - 10,75 (+2) (2,3-3,3) [0-0,34]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 143+24=167 Ludzi
Łącznie sprzętu: 18x TIGR, 4x SPD Mosqito, 2xSPG-9, 2xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Czernogorsk
Sekcja HQ:
8 ludzi
2x TOW2B,
1x 9K34 Strela 3
2x SPG-9

Pluton Szturmowy 1:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 2:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,

Pluton Szturmowy 3:
45 ludzi
1x SPD Mosquito,
Image ===================JEDNOSTKI SAMODZIELNE=================== 1. Rota Obywatelska (Komisarz. Jan Pavel)
EXP 43 MOR 83
Łączna skuteczność kompanii: 5,25-7,5 (+5); 0-1; 0-0,43
Plutonów: 5 + 1
Łącznie ludzi: 220 Ludzi
Łącznie sprzętu: 6x T-34
Miejsce Rozmieszczenia: Krasnostaw
Sekcja HQ:
20 ludzi
2xPodnos

Pluton Szturmowy 1:
40 ludzi

Pluton Szturmowy 2:
40 ludzi

Pluton Szturmowy 3:
40 ludzi

Pluton Szturmowy 4:
40 ludzi

Pluton Pancerny
6xT-34
===================KOMPANIA ROZPOZNAWCZA=================== 2. Ludowa Sekcja Rozpoznania (Sierż. Bartłomiej Jasra)
EXP 52 , MOR 97
Łączna skuteczność kompanii: 6,75-9,25(+5);(0,2 -1)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 20+12=32 Ludzi
Łącznie sprzętu: 3x BRDM2, 2x Technikal 1x TOW 2B, 1x StingerB, 1xRaven
Miejsce Rozmieszczenia: Miroslavl

3. Sekcja Rozpoznania (Sierż. Pavel Ryży)
EXP 63 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 6,75-9,25(+5);(2,5 -4,3)
Łącznie ludzi: 20+12=32 Ludzi
Łącznie sprzętu: 3x BRDM2, 2x Technikal 1x TOW 2B, 1x StingerB, 1xRaven
Miejsce Rozmieszczenia: Czernogorsk ===================KOMPANIA SAPERSKA=================== 1. Ludowa Sekcja Saperska (Sierż. Bhatun Suus)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 9,5-13 (+2); 0,4-2 [0,0 - 0,34]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 35+6=20 Ludzi
Łącznie sprzętu: 2x BMP3(Dozer80), 1xBMP3 Leszek(Dozer80), 2xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Moszini

2. Ludowa Sekcja Saperska (Sierż. Hurys Wus)
EXP 58 MOR 98
Łączna skuteczność kompanii: 9,5-13,7(+2); 0,4-2 [0,0 - 0,34]
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 35+6=20 Ludzi
Łącznie sprzętu: 2x BMP3(Dozer80), 1xBMP3 Leszek(Dozer80), 1xT-64B1 (Dozer80), 2xTOW2B
Miejsce Rozmieszczenia: Moszini
===================KOMPANIA ARTYLERII=================== 3. Bateria Artylerii "Jasna"
Łączna skuteczność baterii: 1,2 - 2,5
Plutonów: 2
Łącznie ludzi: 24
EXP:60 MOR:94
Łącznie sprzętu: 6x2S1 Goździk
Miejsce Rozmieszczenia: Kirovograd

4. Bateria Artylerii "Cerna"
Łączna skuteczność baterii: 0,83 - 3,22
Plutonów: 1
Łącznie ludzi: 24
EXP:60 MOR:94
Łącznie sprzętu: 5x Uragan
Miejsce Rozmieszczenia: Miroslavl

5. Bateria Artylerii "Zelna"
Łączna skuteczność baterii: 1,2 - 2,5
Plutonów: 2
Łącznie ludzi: 24
EXP:60 MOR:94
Łącznie sprzętu: 6x2S1 Goździk
Miejsce Rozmieszczenia: Kirovograd
===================KOMPANIA OBRONY PLOT=================== 1. Bateria PLOT "Pobieda"
Łączna skuteczność baterii: 1x114,00% 2x93,00%
Plutonów: 2
Łącznie ludzi: 14
EXP:60 MOR:94
Łącznie sprzętu: 1x9K37 Buk 2xOsa
Miejsce Rozmieszczenia: Kirovograd

2. Bateria PLOT "Gloria"
Łączna skuteczność baterii: 1x114,00% 2x93,00%
Plutonów: 2
Łącznie ludzi: 14
EXP:60 MOR:94
Łącznie sprzętu: 1x9K37 Buk 2xOsa
Miejsce Rozmieszczenia: Kirovograd

1. Balistyczna "Mor"
Plutonów: 1
Łącznie ludzi:
Łącznie sprzętu: 2xRodong - 1, 2xTochka
Miejsce Rozmieszczenia: Novigrad

Image =============SIŁY LOTNICZE============= 1. Skrzydło Myśliwskie "Łoś" Por. Viktor Urban 83, Spotter
Dowódca: Mihał Żuk
Rozmieszczenie: Miroslavl
EXP:52 MOR:60
Sprzęt:
4x Mig29
Wariant BVR (CR)*(Domyślny)
2xR40
Wariant BVR (LR)
2xR27
Wariant SEAD
1xR27
1xAGM-78 Standard
Wariant CC
1xR40
1xAIM-9M
Wariant FF
1xR77
1xAIM-9M
2. Skrzydło Myśliwskie "Sarna" Por. Kacper Kuc 88, Chirurg
Dowódca: Kacper Kuc
Rozmieszczenie: Czernogorsk
EXP:52 MOR:60
Sprzęt:
3x Su22
Wariant BVR (CR)
2xR40
Wariant BVR (LR)* (Domyślny)
2xR27
Wariant SEAD
1xAGM-78 Standard
1xR27
Wariant CC
1xR40
1xAIM-9M
Wariant CAS
2xCBU-72
3. Skrzydło Myśliwskie "Łania" Por. Mihał Żuk 54, Niszczyciel flot
Dowódca: Viktor Urban
Rozmieszczenie: Krasnostaw
EXP:52 MOR:60
Sprzęt:
3x Su22
Wariant BVR (CR)
2xR40
Wariant BVR (LR)
2xR27
Wariant SEAD
1xAGM-78 Standard
1xR27
Wariant CC
1xR40
1xAIM-9M
Wariant CAS
2xCBU-72
Image =============SIŁY AEROMOBILNE============= 1. Skrzydło Lekkie
Dowódca: Bogusław Kiwka
Rozmieszczenie: Krasnostaw
Sprzęt:
Skuteczność: 12,6
9xMi2, 16x9M14 Maljutka

2. Skrzydło Lekkie[/i]

Dowódca: Bogusław Kiwka
Rozmieszczenie: Czernogorsk
Sprzęt:
Skuteczność: 12,6
9xMi2, 18x9M14 Maljutka

3. Skrzydło Lekkie
Dowódca: Jan Koceń
Rozmieszczenie: Czernogorsk
Sprzęt:
Skuteczność: 5,6
2xMi34, 4xAtaka

4. Skrzydło Lekkie
Dowódca: Witek Skaź
Rozmieszczenie: Czernogorsk
Sprzęt:
Skuteczność: 8,4
3xMi2, 6xAtaka

Image =============MARYNARKA WOJENNA=============

1. Dywizjon Okrętów Podwodnych Republik Czarnoruskich
ZOP "Chwała Ludu Czarnorusi" Kilo Class
Rozmieszczenie: Czernogorsk
Dowódca: Jakub Witryk (Wilk Morski HONOR:42)

ZOP "Chwała Czernogorska Kilo Class
Rozmieszczenie: Czernogorsk
Dowódca: Dimitri Woźniew (Wilk Morski HONOR:56)

1. Dywizjon Okrętów Ludowych Republik Czarnoruskich
"Jan" João Coutinho class
Rozmieszczenie: Novigrad
Dowódca: X

2. Dywizjon Okrętów Ludowych Republik Czarnoruskich
"Jutrzenka" Island Class
Rozmieszczenie: Miroslavl
Dowódca: Makary Wincent

"Ulryk" Osa Class
Rozmieszczenie: Miroslavl
Dowódca: Adm. Marcin Bociek Spotter HONOR: 25

"Kos" Houdong class
Rozmieszczenie: Miroslavl
Dowódca: X

"Trzcina" Houdong class
Rozmieszczenie: Miroslavl
Dowódca: X

Rezerwa:
5x BPM97
10x BTR-80A
6x Podnos
2x 2S1 Gvozdika
10x BMP1P
5x BTR 94
6x BMP3 Leszek (dla KR)
9x Techniczy RCL
2x Cięzarówka Opancerzona
8x TOW2B
5x Osa
1x Lav-600
1x BMP3
10x TIGR

4x CBU-72
9x 250KG
13x AIM-9M
21x R-40
7x AGM-72 Standard
2x YakB
4x S-5

Post Reply