Republika Qilin

Tutaj umieścić należy informacje o swoim kraju
Post Reply
User avatar
SaSTrooP
Site Admin
Posts: 819
Joined: Mon Aug 01, 2011 10:26 pm

Republika Qilin

Post by SaSTrooP » Thu Jul 31, 2014 1:31 am

Republika Qilin - Zaburzona harmonia.

Początek tego państwa datuje się na 1430-1433, gdy część statków uczestniczących w wyprawie admirała Zheng He, odłączyła się od głównej ekspedycji. Zagubione statki, po wielomiesięcznej wyprawie, dotarły do wybrzeży na terenie obecnej Republiki Qilin. Na miejscu okazało się, że Chińczycy nie byli sami, gdyż po wyczerpującym marszu wgłąb lądu dostrzegli wioski prymitywnego ludu mongoloidalnego (po którym zostało niewiele świadectw, jednak przyjmuje się że 37% populacji Republiki Qilin jest blisko spowinowacona, a jedynie 2% wywodzi się od tego ludu, co można wytłumaczyć licznymi mariażami pomiędzy kolonizatorami z Chin, a tym prymitywnym ludem mongloidalnym).
Mieszkańcy wiosek, widząc podobnych sobie dziwnie ubranych ludzi, uznali ich za bogów i postanowili ich godnie ugościć, co odbiło się na późniejszej decyzji dowódcy zagubionych członków ekspedycji, aby skolonizować to miejsce w imieniu panującego w tym czasie cesarza Yongle z dynastii Ming. Część ekspedycji postanowiła zostać na miejscu, aby nauczać prymitywne ludy, a reszta postanowiła po uzupełnieniu zapasów, spróbować powrócić do Chin wraz z wodzem wioski którą odkryli.
Wkrótce jednak okazało się, że pomysł oficjalnej kolonizacji tak odległego regionu upadł, jednakże po blisko trzech latach od powrotu, jeden z możnych kupców Xu Qiliang, porwany przez opowieść jednego z żeglarzy, postanowił sfinansować wyprawę mającą na celu ustanowienie w tym miejscu faktorii handlowej.
Ku zdziwieni członków ekspedycji, ci którzy zostali stworzyli zalążki cywilizacji, nauczyli dzikich metod uprawiania pola, melioracji, podstawowej inżynierii oraz wybudowali wspólnymi siłami miasto, które zostało nazwane Qilin, po stworzeniu z mitologii chińskiej. Wraz z przybyciem ekspedycji Xu Qilianga, rozbudowa miasta nabrała rozpędu, a wkrótce postanowiono zbudować port, którym zaczęto transportować do Chin egzotyczne drewno oraz zwierzęta. Wkrótce wzdłuż wybrzeża rozpoczęto budowę dodatkowych osad, głównie rybackich. Wraz z rozwojem handlu, wielu handlarzy z Xu Qiliang'iem na czele postanowili się zorganizować. Założyli oni Shāngyè Xiéhuì Qilian (Związek Handlowy Qilian) który miał na celu zjednoczenie wszystkich gildii kupieckich, początkowo miało to na celu zwiększenie dochodów z handlów, wkrótce jednak postanowili zorganizować własne państwo, pod luźnym protektoratem cesarza. Sytuacja taka pozostawała aż do końca dynastii Ming. Wraz z jej stopniowym upadkiem, tzw. Píngyì Huì zdecydowało zerwać swoje koneksje z Qingami i utworzyli Hǎiwān Shāngyè Chéngshì Xiéhuì (Związek Miast Handlowych Zatoki). Wkrótce jednak w 1722 r. mandżurowie upomnieli się o Związek i postanowili wysłać posłańca z wiadomością, która mówiła że jeśli nie poddadzą się, to spalą wszystkie pięć miast do gołej ziemi. W odpowiedzi wyryto posłańcowi na czole liczbę pięć i przybito go do pokładu łódki. W międzyczasie, większość mieszkańców zorganizowała pospolite ruszenie pod dowództwem legendarnego już dowódcy Zhanga Zichenga, a większość handlarzy wystawiło swoje statki i zorganizowała flotę. 3 dni później, 22 stycznia, doszło do bitwy znanej jako Cudem Piątego Grzmienia, w której jak mówią przesłania ludowe, duch ostatniego cesarza z dynastii Ming podpalił wrogą flotę piorunami, dzięki czemu wojska z pięciu miast miały szanse na pokonanie najeźdźcy, jednakże, prawda była następująca, Zhang Zicheng w porozumieniu z Radą Pięciu wysłał swoich ludzi, by podpalili statki mandżurów. Jedynie nielicznym udało się desantować na plaży, lecz ci zostali pokonani przez mieszkańców. Wydarzenie to i podpisanie z Qingami paktu pokojowego są najważniejszymi datami w historii Republiki Qilin.
Wśród zawirowań historycznych, Związek Miast Handlowych Zatoki pozostał jednak niezależny od wpływów europejskich, mimo prób Brytyjczyków, Francuzów, a także wkrótce Rosjan na wciągnięcie go w sferę wpływów. W 1908 roku, Związek Miast Handlowych Zatoki został przemianowany na Republikę Handlową Zatoki, a 4 lata później na Republikę Qilin, z rządem złożonym z gubernatorów 5 miast i wybieranych przez nich prezydenta. Po detronizacji Qingów w 1912, Republika Qilin zawarła wiele traktatów handlowych z Republiką Chińską, która uznała Republikę Qilin i aż do 1946 roku żyła w względnym spokoju. To się jednak zmieniło wraz z dojściem chińskich komunistów do władzy w Chinach, w 1949 roku, którzy proklamowali Chińską Republikę Ludową. Ta z koleji w latach 1960-1976 podjęła wiele prób przejęcia władzy w tym kraju, jednak z marnym efektem, gdyż obywatelom Republiki żyło się zdecydowanie dobrze.

Wraz z śmiercią Mao Zedonga, doszło do pewnego ocieplenia stosunków, jednakże dopiero w 2001 roku, Chińska Republika Ludowa uznała to państwo.
Obecnie Republika Qilin prężnie się rozwija, ściągając licznych imigrantów, głównie z Azji Południowo-Wschodniej.

Czy ma szanse na dalszy rozwój?

Republika Qilin
Ustrój - Wariantaryczny:
WARIANT A: Dyktatura tzw. Rady Pięciu, na czele której stoi Prezydent. Jest to władza wykonawcza. Władza ustawodawcza składa się z dwój izb: wyższej (wybierana przez Radę Pięciu) oraz niższej (wybierana przez przedsiębiorców na podstawie dochodowości ich przedsiębiorstw). W skład Rady Pięciu wchodzą od wieków rodziny ojców założycieli, czyli: Fu (Fu Xu), Hong (Hong Zhu), Zheng (Zheng Wu), Tang (Tang Zedong), Bai (Bai Wu). W tym wariancie gracz wybiera osobę, którą chce prowadzić państwo, wtedy też osoba ta staje się aktualnie najpotężniejsza z pięciu rodów.
WARIANT B: Rada Pięciu właśnie stałą się ofiarą wielkiego skandalu, który zatrząsł państwem w posadach. Zmasowane protesty, demonstracje i strajki trwające miesiącami i prowadzące do śmierci setek osób doprowadziły Radę na skraj upadku. By zachować choć część władzy Rada wyznaczyła wybory, podczas których powołano tylko i wyłącznie prezydenta spośród członków izby niższej lub wyższej. Nowy przywódca państwa musi poradzic sobie z narosłym kryzysem i być może nie dopuścić ponownie do władzy kogokolwiek z pięciu rodów.

Bazowa duma narodowa: 1,2 (Wariant A) lub 1,0 (Wariant B)
Bazowa popularność przywódcy: 1,1 (warian t A) lub 1,2 (Wariant B)
Demografia: 88% Han i mieszanka Han z pierwotnymi ludami mongloidalnymi, 6% imigranci z Tajlandii, Wietnamu, Laosu i Kambodży, 2% Chińczycy, 4% Ptamesanndu Bahasa, którzy zdecydowali się na lepsze życie po drugiej stronie cieśniny
Bazowa Populacja: OK. 80 tys., przyrost naturalny to ok. 1500 osób rocznie
Baza rekrutacyjna: 400-700, miesięczny przyrost 16 osób
Religia panująca: Brak, wolność wyznania, jednakowoż dominują etyczne postulaty Konfucjanizmu
Bazowi partnerzy handlowi: Tajwan, Singapur, w mniejszym stopniu Japonia, w znacznie mniejszym stopniu ChRL
Bazowy budżet militarny: 3,4 miliarda
Dochód: 93 miliony
SEP ogólny: 71,2 mln (80%)
SEP turystyczny: 17,8 mln (20%)
Przedsiębiorstwa państwowe: 4 mln
PKB na osobę: Relatywnie wysokie, co nie tyczy się imigrantów
Poziom państwa: rozwinięte gospodarczo, stabilnie polityczne i uznawane powszechnie
Zdolność transportowa: Niska (1 kompania na lądzie lub morzu o ile GM nie zarządzi inaczej)
Sugerowana gazeta główna: Měi Zhōu Guójiā. (Tygodnik Państwowy)
Sugerowana stacja radiowa: Shēngyīn Qilin (Głos Qilin)
Sugerowana stacja telewizyjna: No. 1 Qilin.
Sugerowana nazwa sił zbrojnych: Gònghéguó de Wǔzhuāng Bùduì Qilian (Siły Zbrojne Republiki Qilian).
Cecha szczególna terenowa: Brak

Inne: Obywatele Republiki Qilin są ściśle związani z tradycjami, tolerują głównie imigrantów z Azji, dla reszty są dość ksenofobiczni. Co ważne, by zrozumieć to państwo, należy kojarzyć konfucjańską zasadę drabiny społecznej i jego cytatu: "Traktuj swego pana jak Boga, a swego podwładnego jak psa". Oczywiście po reformach prawa panuje rónouprawnienie wszystkich klas społecznych, ale zasada ta nadal jest żywa: ludzie odczuwają pogardę do biedniejszych i mniej "udanych zawodowo" od siebie i strach przed tymi wyżej. Zasada ta jednak nie wyklucza awansu społecznego, choć najbogatsi w kraju starają się go utrudnić.
Dodatkowo, Qilin słynie z doskonałego korpusu dyplomatycznego, który brał udział w projektowaniu choćby Montego Bay i Konwencji Wiedeńskiej o Stosunkach Dyplomatycznych. Dyplomaci osiągają lepsze wyniki niż ci z innych krajów - co jednak wymusza też odpowiednie podejście do polityki!

Rodzina Fu: dominuje w sektorze high-tech i obróbki
Rodzina Hong: dominuje w sektorze stoczniowym
Rodzina Zheng: dominuje w sektorze bankowo-usługowy
Rodzina Tang: dominuje w sektorze turystycznym-kulturowy
Rodzina Bai: dominuje w sektorze transportowy

Poziom socjalu:
minimalny 23%, wystarczający 28%, maksymalny 35%

Przynależność traktatowa:
ONZ: Tak
Dodatkowe organizacje ONZ: Brak
Konwencja Wiedeńska o Prawie Traktatów: Tak
Konwencja Wiedeńska o Stosunkach Dyplomatycznych i Konsularnych: Inicjator i Sygnatariusz
Konwencja o Prawie Morza z Montego Bay: Inicjator i Sygnatariusz
Konwencja Ottawska o Nieużywaniu Min Przeciwpiechotnich: Tak
Dodatkowo: ASEAN (Członek)


SPIS PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH:
Nazwa/Dochód/Branża/Rozmieszczenie geograficzne
Guangxue Qijian Chuchang Quilin/4 mln/optyka, obróbka szkła/Quilin

Ares
Gracz
Posts: 561
Joined: Sat Oct 13, 2012 5:01 pm

Re: Republika Qilin

Post by Ares » Fri Oct 05, 2018 10:50 pm

______________________________________________________________
Qilin Gonghéguó De Wuzhuang Budui (QGDWB)

Utrzymanie Sił Zbrojnych Qilin:
______________________________________________________________
Qilin Gonghéguó Tudi Budui (QGTB)

Kamuflaż: QGTB Digital Camouflage Urban/Forest/Jungle
______________________________________________________________
Doktryny:
Nowoczesny Blitzkrieg - EXP +5, MOR +2,
Opóźnienie ([wszystko] obrona + 0,05, MORALE + 3)
Modyfikatory globalne:
EXP + 5
MOR: +5
Obr: + 0,05

Qilin Gonghéguó Jinghuá Danwei (LEKKA ELITARNA AIRCAV)
Dowódca Lu Hanso Oddanie: 27 (Świętokrzyski, Komandos)
Rozmieszczenie: Quilin
Wyposażenie Podstawowe:
M4A1 SOPMOD Block II - 6-11
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Type-66 - 1,5-2,2
Razem: 6,5 - 11,5 (+2 CQB) (1,5-2,2)
Wyposażenie: 1x Sea King (50% unik, wpływ -0,1), 6x Bell 214ST (54% unik, wpływ 0) 2x Tampella 120 mm (0,1-0,5), 1x Type 91 SAM-2 (74%)
Łącznie skuteczność: 6,5 - 11,5 (+2 CQB) (1,5-2,2) (0,1- 0,5)
PROF: 10
EXP: 111
MOR: 77
Stacjonowanie: Quilin
Plutonów: 1+3
Ludzie: 105 + 14 obsługi = 119
HQ
15 ludzi + 14 Obsługi
2x Tampella 120mm
1x Type 91 SAM-2
1x Sea King


No. 1 Duiwu
30 ludzi
2x Bell 214ST

No. 2 Duiwu
30 ludzi
2x Bell 214ST

No. 3 Duiwu
30 Ludzi
2x Bell 214ST
No. 1 Qilin Gonghéguó Danwei (Zmot)
Dowódca: Lao Xi Oddanie 21 (Bojowa Bandana, Szybka Głowa)
Wyposażenie Podstawowe:
M4A1 SOPMOD Block II - 6-11
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Type-66 - 1,5-2,2
Razem: 6,5 - 11,5 (+2 CQB) (2,1-4,40)
Wyposażenie: 25x CM-32 Yunpao (11-13), 2x M109 (0,40 - 0,81), 1x K9 Thunder (0,29 - 0,74), 2x ZSU-23-4 Shilka (81%), 4x Swingfire (0,60 - 2,20) , 2x Tampella 120mm (0,10 – 0,50), 1x Type 91 SAM-2 (74%), 2x RQ-11 Raven (Bardzo Duża 78.00% Mały 10)
Łącznie skuteczność: 8 - 12 (+2 CQB) (2,1 - 4,40) (0,39 - 1,34) ( 81%, 74%)
PROF: 5
EXP: 70
MOR: 55
Stacjonowanie: Zhenglin
Plutonów: 1+5
Ludzi: 176 + 83 obsługi = 259
HQ
16 ludzi + 37 obsługi
2x CM-32 Yunpao (11-13)
1x K9 Thunder (0,29 - 0,74)
2x Tampella 120 (0,10 - 0,50)
2x ZSU-23-4 Shilka (81%)
2x RQ-11 Raven

No. 1 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15-0,55)

No. 2 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15-0,55)

No. 3 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15-0,55)

No. 4 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15 - 0,55)

No. 5 Duiwu
32 ludzi + 12 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11 - 13)
1x Type 91 SAM-2 (74%)
No. 2 Qilin Gonghéguó Danwei (Zmot)
Dowódca: Xin Xu Oddanie 7 (Miejski Szczur, Szybka Głowa)
Wyposażenie Podstawowe:
M4A1 SOPMOD Block II - 6-11
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Type-66 - 1,5-2,2
Razem: 6,5 - 11,5 (+2 CQB) (2,10 - 4,40)
Wyposażenie: 25x CM-32 Yunpao (11-13), 1x K9 Thunder (0,29 - 0,74), 2x ZSU-23-4 Shilka (81%), 4x Swingfire (0,60 - 2,20) , 2x Tampella 120mm (0,1 – 0,50), 1x Type 91 SAM-2 (74%), 2x RQ-11 Raven (Bardzo Duża 78.00% Mały 10)
Łącznie skuteczność: 8 - 12 (+2 CQB) (2,1 - 4,40) (0,39 - 1,34) (81%, 74%)
PROF: 5
EXP: 70
MOR: 55
Stacjonowanie: Zhenglin
Plutonów: 1+5
Ludzi: 176 + 83 obsługi = 259
HQ
16 ludzi + 37 obsługi
2x CM-32 Yunpao (11-13)
1x K9 Thunder (0,29 - 0,74)
2x Tampella 120mm (0,1 – 0,50)
2x ZSU-23-4 Shilka (81%)
2x RQ-11 Raven

No. 1 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15-0,55)

No. 2 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15-0,55)

No. 3 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15-0,55)

No. 4 Duiwu
32 ludzi + 14 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11-13)
1x Swingfire (0,15 - 0,55)

No. 5 Duiwu
32 ludzi + 12 obsługi
5x CM-32 Yunpao (11 - 13)
1x Type 91 SAM-2 (74%)

No. 1 Qilin Guómín Jǐngwèi
Dowódca: Bai Tsi Oddanie 26 (Góral, Inzynier)
Wyposażenie Podstawowe:
T65K2 - 4 - 7
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Type-66 - 1,5-2,2
Razem: 5,5 - 9,5 (+2 CQB) (1,5 - 2,2)
Wyposażenie: 19x Komatsu LAV (7-12), 1x OTO Melara 56 (0,1 - 0,3), 1x AN/TWQ-1 Avenger (75% - )
Łącznie skuteczność: 6 - 10,33 (+2 CQB) (0,1 - 0,3) (75% - )
PROF: -5
EXP: 42
MOR: 69
Stacjonowanie: Zhenglin
Plutonów: 1+5
Ludzi: 89 + obsługi 8 = 97
HQ
14 ludzi + 8 obsługi
4x Komatsu LAV (7 - 12)
1x OTO Melara 56 (0,1 - 0,3)
1x AN/TWQ-1 Avenger (75% - )

No. 1 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 2 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 3 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 4 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 5 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV
No. 2 Qilin Guómín Jǐngwèi
Dowódca: La Tsin Xi Oddanie: 77 (Lis Pustynii, Szybka Głowa)
Wyposażenie Podstawowe:
T65K2 - 4 - 7
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Type-66 - 1,5-2,2
Razem: 5,5 - 9,5 (+2 CQB) (1,5 - 2,2)
Wyposażenie: 19x Komatsu LAV (7-12), 1x OTO Melara 56 (0,1 - 0,3), 1x AN/TWQ-1 Avenger (75% - )
Łącznie skuteczność: 6 - 10,33 (+2 CQB) (0,1 - 0,3) (75% - )
PROF: -5
EXP: 42
MOR: 69
Stacjonowanie: Xuilin
Plutonów: 1+5
Ludzi: 89 + obsługi 8 = 97
HQ
14 ludzi + 8 obsługi
4x Komatsu LAV (7 - 12)
1x OTO Melara 56 (0,1 - 0,3)
1x AN/TWQ-1 Avenger (75% - )

No. 1 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 2 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 3 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 4 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 5 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV
No. 3 Qilin Guómín Jǐngwèi
Dowódca: Xi Xao Oddanie: 97 (Lis Pustynii, Starogwardzista)
Wyposażenie Podstawowe:
T65K2 - 4 - 7
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Type-66 - 1,5-2,2
Razem: 5,5 - 9,5 (+2 CQB) (1,5 - 2,2)
Wyposażenie: 19x Komatsu LAV (7-12), 1x OTO Melara 56 (0,1 - 0,3), 1x AN/TWQ-1 Avenger (75% - )
Łącznie skuteczność: 6 - 10,33 (+2 CQB) (0,1 - 0,3) (75% - )
PROF: -5
EXP: 42
MOR: 69
Stacjonowanie: Bailin
Plutonów: 1+5
Ludzi: 89 + obsługi 8 = 97
HQ
14 ludzi + 8 obsługi
4x Komatsu LAV (7 - 12)
1x OTO Melara 56 (0,1 - 0,3)
1x AN/TWQ-1 Avenger (75% - )

No. 1 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 2 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 3 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 4 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV

No. 5 Duiwu
15 ludzi
3x Komatsu LAV
Dowódca; Fu Xiaomofoto
No. 1 Qilin Gonghéguó Danwei Chihou (Pluton rozpoznania)
Wyposażenie Podstawowe: 3x MH-6 Littlebird (85% unik; wpływ 0,25)
T65K2 - 4 - 7
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Razem: 5,5 - 9,5 (+2 CQB)
PROF: 5
MOR:
EXP:
Ludzi: 15
Stacjonowanie Quilin

Dowódca: Wu Xiaomoto
No. 2 Qilin Gonghéguó Danwei Chihou (Pluton rozpoznania)
Wyposażenie Podstawowe:
T65K2 - 4 - 7
T-75 - 7-12 (+2 CQB)
Razem: 5,5 - 9,5 (+2 CQB)
Wyposażenie: 3x CM-21 (11 - 13)
Łącznie skuteczność: 7,33 - 10,66 (+2 CQB)
PROF: 2
MOR:
EXP:
Stacjonowanie: Xuilin

BATERIA ARTYLERII 1:
5x FH-70 155mm (0,9 - 2,55)
Stacjonowanie: Xuilin

BATERIA ARTYLERII 2:
5x M109 (1,0 - 2,5)
Stacjonowanie: Quilin

BATERIA RAKIET BALISTYCZNYCH:
2x Hades
Stacjonowanie: Quilin

BATERIA PLOT 1:
3x Type 81 SAM (138%)
2x NASAMS (170%)
Stacjonowanie Quilin

BATERIA PLOT 2:
1x MIM-104 Patriot (190%)
2x ZSU-23-4 Szyłka (81%)
Stacjonowanie Quilin

BATERIA ASM:
3x Hsiung Feng I
Stacjonowanie Quilin

Rezerwa lądowa:
Dowódca Fai Fan Oddanie: 62 (Ranger, Szybka Głowa)
Dowódca Mu Fu Wu Oddanie: 94 (Ranger, Inzynier)


___________________________________________
Hángkong Qílín (Lotnictwo Qilin)
EXP: 50
MOR: 50
Doktryny:


___________________________________________

No.1 Hángkong Duiwu
Dowódca: Qin Fan Lądowanie: 61Starogwardzista
4x AIDC AT-3 165,00%; 2-6; 73%; 62/38
Stacjowanie: Quilin
SET AIR DEF:
1x 20mm COLT MK.12: 0,03; 2 – 4; -6,00%
1x Sky Sword I: 155,00%; 7 – 23; -10,00%
Łącznie: 155%, 11-33; 57% uniku

No.2 Hángkong Duiwu
Dowódca: Fu Qiu Lądowanie: 91 1 Niszczyciel Czołgów
6x AIDC AT-3
Stacjonowanie: Quilin

No. 1 Heli Duiwu
2xMBB/Kawasaki BK117
2xBGM-71D TOW-2
Unik: 66%
Mod ląd: 2,6

No. 2 Heli Duiwu
2xMBB/Kawasaki BK117
2xBGM-71D TOW-2
Unik: 66%
Mod ląd: 2,6

No. 1 UAV Duiwu
2x MQ-9 Reaper

No. 1 Reco Duiwu
3x OV-1 Mohawk

Rezerwa:
Dowódca Rezerw 1 Lądowanie:65 Spotter

___________________________________________
Haijun Lu Zhan Dui (Jednostki Morskie)
MOR: 50
EXP: 50
Doktryny:
___________________________________________


No. 1 Hǎishì Dānwèi
QGC Liánghǎo
Dowódca: Tsu Tsin Starogwardzista HONOR:54
Fearless class
No. 2 Hǎishì Dānwèi
QGC Huài
Dowódca: Ma Sa Spotter HONOR:53
Delfinen class

QGC Bàolì
Dowódca: Xi Xing Wilk Morski: HONOR: 63
Delfinen class
No.3 Hǎishì Dānwèi
QGC Mǎ luó Bicz na Rekiny HONOR: 7
Dowódca: Xi Xiang
Północny class
No. 4 Hǎishì Dānwèi
QGC Hǎishǔ
Dowódca: Lu Ping
Combat Boat 90

QGC Hǎimāotóuyīng
Dowódca: Xi Xing
Combat Boat 90

QGC Hǎishuǐguǎn
Dowódca: Tsu Tsing
Combat Boat 90

QGC Hǎishī
Dowódca; Ma Min
Combat Boat 90

QGC Hǎimǎ
Dowódca: Ma Tsu
Combat Boat 90

QGC Hǎiguī
Dowódca: Xi Kai
Combat Boat 90
No. 5 Hǎishì Dānwèi
QGC Shǔbiāo
Dowódca: Min Tsin
PBR

QGC Jiùxīng
Dowódca: Li Lun
PBR

QGC Zhànshì
Dowódca: Lai Li
PBR

QGC Dùn
Dowódca: La Tsi
PBR
No. 6 Hǎishì Dānwèi
QGC Nóngmín
Dowódca: Zu Richard Bicz na rekiny HONOR: 97
Tarantul Class

QGC Chén
Dowódca:
Tarantul Class
Cechy państwa.
Dobre strony:
Szczególnie rozbudowana infrastruktura
Dobra podstawa do rozbudowy handlu morskiego
Dobra podstawa do rozbudowy handlu lądowego
Wydolna administracja
Wysoka kultura pracy
Wyedukowany korpus dyplomatyczny

Złe strony:
Zmniejszona szansa na odkrycie zasobów naturalnych
Istnienie zorganizowanych grup przestępczych
Włoska szkoła wojskowa (minusy do porad wojskowych)
Polska szkoła gospodarcza (minusy do porad ekonomicznych)
Francuska szkoła polityczna (minusy do porad politycznych i protokolarnych)
Image

Image

Gadu-gadu: 44945409

Ares
Gracz
Posts: 561
Joined: Sat Oct 13, 2012 5:01 pm

Re: Republika Qilin

Post by Ares » Fri Oct 05, 2018 10:52 pm

Radary Przeciwlotnicze 8
Radary morskie 8
Podstawowa obrona przeciwlotnicza (działka plot. W prowincjach) 0
Zabezpieczenie medyczne 6
Centra logistyczne i magazyny uzbrojenia 6
Centra dowodzenia i łączności 6
Electronic Warfare 8
Image

Image

Gadu-gadu: 44945409

Ares
Gracz
Posts: 561
Joined: Sat Oct 13, 2012 5:01 pm

Re: Republika Qilin

Post by Ares » Fri Oct 05, 2018 11:00 pm

Sprzęt Qilin Gonghéguó De Wuzhuang Budui (QGDWB)

CM32 Yunpao sztuk 80 - utrzymanie: 0,8
Komatsu LAV sztuk 60 - utrzymanie: 0,49
ZC Type 19 sztuk 12
Wolf Shaanxi Baoji sztuk 7
95 S 61 Musti sztuk 15 - utrzymanie: 0,0525
Tampella 120mm sztuk 15 - utrzymanie: 0,093
OTO Melara 56 sztuk 5 - utrzymanie: 0,12
FH-70 155mm sztuk 5 - utrzymanie: 0,24
K9 Thunder/Firtina sztuk 2 - utrzymanie: 0,42
Hades sztuk 2 - utrzymanie: 1,5
M109 sztuk 5 - utrzymanie: 0,22
BTR-50PK sztuk 2 - utrzymanie: 0,098
V-150 sztuk 3 - utrzymanie: 0,0168
Swingfire sztuk 10 - utrzymanie: 0,13
Sky Sword I sztuk 4
GBU-12 sztuk 4
20mm Colt Mk12 sztuk 10
Mk82 Snakeye sztuk 4
ZSU-23-4 Shilka sztuk 6
AN/TWQ-1 Avenger sztuk 5 - utrzymanie: 0,625
Tan-SAM sztuk 3 - utrzymanie: 1,05
NASAMS sztuk 2 - utrzymanie: 1,2
MIM-104 Patriot sztuk 1 - utrzymanie: 0,75
Type 91 SAM-2 sztuk 15 - utrzymanie: 0,675
Hsiung Feng I sztuk 3 - utrzymanie: 0,57
Bell-214ST sztuk 6 - utrzymanie: 0,78
Sea King sztuk 1 - utrzymanie: 0,22
MH-6 Littlebird sztuk 3 - utrzymanie: 0,45
Mi-6 sztuk 2 - utrzymanie: 0,82
MBB/Kawasaki BK117 sztuk 4 - utrzymanie: 0,36
BGM-71D TOW-2 (helka) sztuk 8
AIDC AT-3 sztuk 10 - utrzymanie: 1,35
OV-1 Bronco sztuk 3 - utrzymanie: 0,18
RQ-11 Raven sztuk 6 - utrzymanie: 0,36
MQ-9 Reaper sztuk 2 - utrzymanie: 0,64
PBR Mk. II sztuk 4 - utrzymanie: 0,16
Fearless class sztuk 1 - utrzymanie: 0,44
Północny class sztuk 1 - utrzymanie: 0,26
Delfinen class sztuk 2 - utrzymanie: 0,72
Combat Boat 90 sztuk 6 - utrzymanie: 0,45
Tarantul class sztuk 2 - utrzymanie: 1,32
Embraer EMB 314 Super Tucano sztuk 2 - utrzymanie: 0,27
Image

Image

Gadu-gadu: 44945409

Post Reply