When Diplomacy Fails

When Diplomacy Fails jest grą ekonomiczną, militarną i polityczną...
FAQ :: Search :: Members :: Groups :: Register
Login
It is currently Tue Aug 21, 2018 4:26 pmPost new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: Afrenia
PostPosted: Mon Aug 01, 2011 11:05 pm 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Mon Aug 01, 2011 10:44 pm
Posts: 86
AFRENIA - WOLA ŻYCIA


Nie ma drugiego kraju z taką wolą przeżycia jak Republika Afrenii. Historia ten nacji pokazuje, jak kraj uciskany i znienawidzony przez sąsiadów może okazać się zabójczy.
Afreńczycy to nacja pochodząca z Afryki i prawdopodobnie najdłużej maszerujący naród pochodzący z tamtego kontynentu. Prawdopodobnie uciskani przez egipskich muzułmanów wymaszerowali z północnego Sudanu w kierunku Azji. Po wielu latach podróży, dotarli w okolice Morza Zielonego i tutaj w okolicach 1520 roku się osiedlili. Nie wiadomo kto prowadził Afreńczyków, jednak do dziś są oni dumni ze swojego pochodzenia - a w szczególności z dokonań militarnych.
Powstrzymana inwazja muzułmanów z 1543 roku udowodniła, że przed Afreńczykami jest coś więcej niż śmierć i zagłada w którąkolwiek stronę się udadzą. Gdy zagrożenie zostało powstrzymane, a żyzny region Ursany pozostał w ich rękach, należało spojrzeć w stronę południa, gdzie rozwijał się wtedy Koion Hellenon, kraj zbudowany przez następców greckich osadników na północ od Azji Mniejszej.
Stosunki między oboma krajami układały się bardzo źle. Grecy nie byli ani trochę tolerancyjni, poza tym w ich kraju przeważał konserwatyzm, podczas gdy w Afrenii władza była tylko połowiczna; lokalni watażkowie rządzili się na własnym terytorium. Mimo to Afrenia zdołała powstrzymać 2 inwazje greków w latach 1611-1613 i 1680-1683. Straty osobowe jednak zmusiły populację Afrenii do utworzenia silnej administracji państwowej. Zadania tego podjął się słynny afreński podróżnik wykształcony w Altdorfie Jalatas Jahtwal. Założył on miasto Kinsela, które dziś jest stolicą Afrenii i drugim (Po Zagrabadzie) miastem w regionie z 150 tysięczną populacją. Zjednoczył watażków, utworzył armię i obsadził granice. W 1713 roku Afrenia uzyskała status królestwa, królem naturalnie został Jalatas Jahtwal. Nie na długo, gdyż zmarł w 1719 roku lokując jeszcze w ostatnich dniach życia Lorengau.
Następną bezdzietnego Jahtwala został Mirom Malaudi. Nie był on tak fenomenalnym przywódcą jak jego następca, ale utrzymał jedność Afrenii i nawiązał stosunki dyplomatyczne z Koion Hellenon, który uznał istnienie rządu w Kinseli, a także podpisał pakt o nieagresji, którego przestrzegają obie strony: do czasów dzisiejszych nie wybuchła wojna z grekami.
Demony przeszłości powróciły dopiero za prezydentury (ostatni król zrzekł się władzy w 1899 roku i tworząc urząd prezydenta, ale nie parlamentu) Jammala Nyerere. W 1961 roku bez wypowiedzenia wojny wojska zekistańskie Saddama Bahdara uderzyły na jałowe, północne, pustynne ziemie i na Ursanę. Więzy krwi poszczególnych klanów okazały się potężne w obliczu zagrożenia islamskiego: przeciwnik został zatrzymany na północy, a żaden watażka nie wypowiedział posłuszeństwa prezydentowi. Odłączyła się niestety Molatia, jednak były to już powody narodowe. W ponad półrocznych zażartych walkach w Ursanie zginęło ponad 2 tysiące Afreńczyków i 3 tysiące Zeków. Mimo wszystko Afrenia raz jeszcze obroniła swoją niepodległość i nie dała sobie wyrwać nawet metra ziemi.
Krótka wojna z Abarstanem w 1989 roku również została szybko przerwana na wskutek niepokojów wewnętrznych w kraju agresora, a pokój zawarty między Kinselą a Zagrabadem gwarantował wzajemną nietykalność granic. Niestety, chwilę potem władzę w Abarstanie przejęli Takibowie i Al-Queida, niszcząc zaczątki współpracy zwaśnionych nacji.
Jammal Nyerere zmarł w 2001 roku, mianując na następce swoją córkę, Alanę Nyerere.

Czy nowa pani prezydent ochroni swój kraj? Czy utrzyma przyjacielskie stosunki z Koion Hellenon? Czy odpłaci muzułmanom za wyrządzone krzywdy? Finalnie, jaką wewnętrzną politykę poprowadzi?


GOSPODARKA:
Kolejny średniak, gospodarka bez jakichś istotnych cech szczególnych. Problemem jest bezrobocie, powszechne zwłaszcza na przedmieściach dwóch wielkich miast. Ponieważ rąk do pracy jest dużo, płace są niskie. Wielu Afreńczyków widzi bogactwo za południową granicą i myśli o emigracji.
Turystyka jest dość istotna, jednak kilka miesięcy wojny Afrenia jest w stanie wytrzymać, nawet bez przygotowania.
SOCJAL:
Edukacja jest rozwinięta nad podziw dobrze (jak na rozwijający się kraj oczywiście). Służba zdrowia już gorzej, generalnie robi więcej dobrego niż złego ale Afreński państwowy szpital nie jest wymarzonym miejscem większości chorych ludzi. Państwowego systemu emerytalnego brak, ale istnieją regulacje dotyczące prywatnego. Policja działa umiarkowanie, istnieje za to specjalny wydział do walki z gangami, o dziwo skuteczny. Poziom socjalu:
minimalny 17%, wystarczający 27%, maksymalny 37%.
UWAGA - polepszanie systemu wymaga dodatkowych wydatków poza socjalemRepublika Afrenii
Ustrój: dyktatura prezydencka, izolacjonizm (gdy poparcie przywódcy jest mniejsze niż 1,2 wypowiedzenie wojny zmniejsza dumę narodową o 0,4)
Ale, istnieje wariant B: Rządy Nyerere nie odpowiadają najbiedniejszej (i najliczniejszej) części populacji. Popularność zdobywa lewicowy działacz społeczny, Thulani "Obi" Ihejirika. Ksywka nie jest bez znaczenia, zaczął on bowiem rozdawać meble i ubrania, nieraz ukradzione ze sklepów w bogatszych dzielnicach. Wrogowie nazywają go złośliwie "Kwasi Error". Pod wpływem masowych protestów zszokowana Nyerere ustępuje jednak i Ihejirika zostaje nowym prezydentem.
Wariant C: Alana Nyerere traci władzę na rzecz nowo powstałej narodowej partii czerpiącej garściami z osiągnięć rewolucji w RPA. Partia przejęła nawet nazwę UwS (Umkhoto we Sizwe - Włocznia Narodu). UwS utrzymuje przede wszystkim retorykę opartą o afrykański tradycjonalizm i nacisk na kulturę, która nie powinna być wypaczana niekonieczną europejską postępowością (ale nie są oni zamknięci na europejski postęp jak np. salafici!). Głównym wrogiem jest oczywiście Zekistan, którego UwS podejrzewa o kolejną próbę zniszczenia Afrenii za parę lat. Partii przewodzi nowy prezydent, Bator Ollnyte. Z perspektywy gracza najlepiej jest opierać działalność tej partii albo na ruchach nazistowskich albo na partii Likud z Izraela.
Baza Rekrutacyjna: 1372 ludzi, 37 ludzi na miesiąc
Populacja: ok. 280 tys., roczny przyrost to ok. 3100 rocznie
Bazowa duma narodowa: 1,4
Bazowa popularność przywódcy: 1,2
Budżet militarny: 2,9 miliarda (w wariancie C 0,3mld extra)
Szczególna cecha terenowa (zwiększa prawdopodobieństwo na jej wylosowanie): Miejski szczur
Początkowy dochód miesięczny:
SEP - 55 mln; 65% SEP ogólny, 35% SEP turystyczny
Przedsiębiorstwa państwowe - 3 mln.
Razem 58 mln.
Demografia: 98% afrenowie, 1,5% molatianie, 0,5% inni.
Religia panująca: Brak, wolność wyznania, acz dominuje animizm.
Bazowi partnerzy handlowi: Republika Południowej Afryki
System władzy: parlament nie istnieje, władzę niepodzielną sprawuje prezydent, w wariancie A poparcie armii jest najsilniejsze, w wariancie B niskie, w wariancie C wysokie, ale niższe niż w A
PKB na osobę: relatywnie niskie, problemem są slumsy na obrzeżach miast, rustyka żyje znacznie lepiej
Sugerowana gazeta główna: Die swart Leu
Sugerowana stacja radiowa: Nasionale Radio
Sugerowana stacja telewizyjna: Program Een
Sugerowana nazwa sił zbrojnych: National Armed Forces of Afrenia (NAFA), National Air Force of Afrenia (NAFA)
Zdolność transportowa: słaba (2 kompanie poza granciami kraju tylko w państwach ościennych chyba, że GM zadecyduje inaczej)
Inne: Nie należy traktować Afrenii jako słabe kraju rodem z Afryki. To jest dobrze zorganizowana społeczność o nowoczesnym systemie socjalnym. Fakt, nie jest może to najbogatsza ludność, ale odbiera dobrą edukację, nie mnoży jak króliki (po prostu rolnictwo i zaczyna ewoluować w przemysł a także usługi, a to oznacza nadmierną urbanizację).
Występuje całkowite równouprawnienie.
Prowincja Ursana usiada jest czarnoziemami, co daje Afrenii jedno z żyźniejszych terytoriów na mapie.
[/u]

SPIS PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH:
Nazwa/Dochód/Branża/Rozmieszczenie geograficzne
'4Home'/3 mln/Małe AGD/Kinsela

Przynależność traktatowa:
ONZ: Tak
Dodatkowe organizacje ONZ: Brak
Konwencja Wiedeńska o Prawie Traktatów: Nie
Konwencja Wiedeńska o Stosunkach Dyplomatycznych i Konsularnych: Nie
Konwencja o Prawie Morza z Montego Bay: Nie
Konwencja Ottawska o Nieużywaniu Min Przeciwpiechotnich: Tak
Commonwealth: Nie
Dodatkowo: Brak


Prowincje (do skopiowania i ew. edycji przez gracza):

Simbala 0/10/5, B, 1 człowiek
Mawimbela 0/8/6, B, 2 ludzi
Ursana 0/12/8, 2 ludzi
Kinsela 1/17/14, B, L, 10 ludzi
Kingala 0/12/26, 8 ludzi
Lorengau 2/23/25, B, L, 10 ludzi
Krtagar 0/18/16, 1x3, 1x2, B, 4 ludzi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Afrenia
PostPosted: Tue Jan 30, 2018 9:50 pm 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Sun Jan 21, 2018 10:59 am
Posts: 34
Location: Silesian
Image
National Defence Forces of Afrenia

Dane globalne:
Duma narodowa: 1,4
Poparcie przywódcy: 1,2
Środki dostępne:
  • Przyrost naturalny: 37 ludzi/miesiąc
  • Populacja: 1372 ludzi
Kompanie: 1 Elitarna Górska, 1 Zmot Regular, 2 Zmech Regular, 1 Panc Regular, 1 Zmot Res, 2 Zmech Res, 1 Panc Res.
Utrzymanie sprzętu: 9,4 (8%)
Partnerzy handlowi: RPA 37%, Chiny 20%
Profesjonalizacja: 0

Broń główna: R1/R2 ( 3 - 8 )
Broń wsparcia: Vector SS77 ( 8 - 14 )
Broń ppanc.: Type 69-I ( 1,8 – 3,2 )
Skuteczność broni piechoty: 5.5 - 11 ( 1,8 - 3,2 )
Kamuflaż:

DOKTRYNY:
Lądowe:
Fala Piechoty (EXP + 3 MORALE + 7 koszt wszystkich formacji (poza wyspecjalizowanymi) – 20%, losowa podwyżka strat od 0 do 25%)
Obrona Statyczna ([wszystko] obrona +0,05, koszty fortyfikacji -20%)

Powietrzne:

Morskie:

Modyfikatory globalne:
Quote:
EXP +3
MORALE +7
Koszta formacji -20%
Losowe podwyższenie strat 0-25%
Obrona [wszystko] +0,05
Koszt Fortyfikacji - 20%

Armia lądowa: EXP 53, MOR 57
Flota powietrzna: EXP 50, MOR 50
Marynarka wojenna: EXP 50, MOR 50


National Defence Forces of Afrenia (NDFA)

1 Batalion Regularny “Umkhonto"


1º Inkampani Ephephile “Abamnyama Owawina” (Panc.) (Kpt. Gibeli Mandlakhe, Starogwardzista, Miejski Szczur, ODDANIE: 5)
EXP 53, MOR 57
Łączna skuteczność kompanii: 13 - 21
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 96%
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 59
Łącznie sprzętu: 14 x Rooikat 105 1x Type 95 AA (96%)
Rozmieszczenie: Mawimbela
Spoiler: show
Sekcja HQ:
2 x Rooikat 105
1 x Type 95 AA (
Skuteczność: 13 - 21
Pluton Pancerny “Spamandla”:
4 x Rooikat 105
Skuteczność: 13 - 21
Pluton Pancerny “Gabadeli”:
4 x Rooikat 105
Skuteczność: 13 - 21
Pluton Pancerny “Impi”:
4 x Rooikat 105
Skuteczność: 13 - 21


2º Inkampani Ngomshini “Inkazimulo Kumahlathi” (Zmech.) (Mjr. Mthandeni Dumisa, Szybka głowa, Ranger, ODDANIE: 89)
EXP 53, MOR 57
Łączna skuteczność kompanii: 7,25 – 12 (2,88 - 7,22) (0,03-0,39)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 132
Łącznie sprzętu: 20 x Type 86, 6 x Hong Jian 8L, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Lorengau
Spoiler: show
Sekcja HQ:
24 ludzi
1 x Quan Wei 2 (70%)
3x Type 53 82mm
1x Type 55 120mm
5 x Type 86
Skuteczność: 7,25 – 12 (1,8 – 3,2) (0,03-0,39)
Pluton Zmechanizowany 1:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
5 x Type 86
Skuteczność: 7,25 – 12 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 2:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
5 x Type 86
Skuteczność: 7,25 – 12 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 3:
33 ludzi
2 x Hong Jian 8L
5 x Type 86
Skuteczność: 7,25 – 12 (2,16 – 4,54)


3º Inkampani Ngomshin “EthuleIiqhawe” Zmech. (Mjr. Ndleleni Siphesihle, Inżynier, Miejski Szczur, ODDANIE: 12)
EXP 53, MOR 57
Łączna skuteczność kompanii: 6,25 – 9,5 (2,88 - 7,22) (0,03-0,39)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 132
Łącznie sprzętu: 12 x ZSD86, 6 x Hong Jian 8L, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Krtagar
Spoiler: show
Sekcja HQ:
24 ludzi
1 x Quan Wei 2 (70%)
3x Type 53 82mm
1x Type 55 120mm
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (1,8 – 3,2) (0,03-0,39)
Pluton Zmechanizowany 1:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 2:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 3:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)


4º Inkampani Imoto “Chaka” (Zmot.) (Kpt. Sibongile Ayize, Komandos, Bojowa Bandana, ODDANIE: 37)
EXP 53, MOR 57
Łączna skuteczność kompanii:7,25 – 11,5 (2,88 – 7,22) (0,03-0,39)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 129
Łącznie sprzętu: 16 x Ratel 20, 6 x Hong Jian 8L, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Krtagar
Spoiler: show
Sekcja HQ:
24 ludzi
1 x Quan Wei 2 (70%)
3x Type 53 82mm
1x Type 55 120mm
4 x Ratel 20
Skuteczność: 7,25 – 11,5 (1,8 – 3,2) (0,03-0,39)
Pluton Zmotoryzowany 1:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
4 x Ratel 20
Skuteczność:7,25 – 11,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmotoryzowany 2:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
4 x Ratel 20
Skuteczność: 7,25 – 11,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmotoryzowany 3:
33 ludzi
1 x Hong Jian 8L
4 x Ratel 20
Skuteczność: 7,25 – 11,5 (2,16 – 4,54)


5º Inkampani Entsabeni “Bafana” (Lekka Górska Elitarna) (Kpt. Igama Njabulo, Specjalista zimowy (xD), Góral, ODDANIE: 74)
EXP 76, MOR 80
Łączna skuteczność kompanii: 6,25 – 10 (3,24 – 8,56) (0,06-0,5)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 132
Łącznie sprzętu: 19 x CS VP3, 8 x Hong Jian 8L, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Ursana
Spoiler: show
Sekcja HQ:
30 ludzi
1 x Quan Wei 2 (70%)
2x Type 78 82mm RR
2x Type 55 120mm
2x 2 x Hong Jian 8L
7 x CS VP3
Skuteczność: 6,25 – 10 (2,16 – 4,54)) (0,06-0,5)
Pluton Górski 1:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
4 x CS VP3
Skuteczność:6,25 – 10 (2,16 – 4,54)
Pluton Górski 2:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
4 x CS VP3
Skuteczność:6,25 – 10 (2,16 – 4,54)
Pluton Górski 3:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
4 x CS VP3
Skuteczność:6,25 – 10 (2,16 – 4,54))


1º Amaqembu Babone “Izipoki” (Elitarny Pluton Rozpoznawczy) (Por. Mpilo Thatha)
EXP 73, MOR 102
Łączna skuteczność plutonu: 8,25 – 12 (2,16 – 4,54)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Drużyn: 3 + 1
Łącznie ludzi: 18
Łącznie sprzętu: 3 x VN3,1 x CS VP3, 2 x Hong Jian 8L, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Krtagar
Spoiler: show
18 ludzi
Krtagar


2 Batalion Rezerwowy “Inkululeko Iqhawe"

1º Inkampani Ephephile “Indlovu” (Panc. Rezerwa) (Kpt. Dingane Mcebo, Doktryna Ofensywna, Miejski Szczur, ODDANIE: 43)
EXP 45, MOR 49
Łączna skuteczność kompanii: 13 - 21
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 96%
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 59
Łącznie sprzętu: 14 x Rooikat 105 1x Type 95 AA (96%)
Rozmieszczenie: Kinsela
Spoiler: show
Sekcja HQ:
2 x Rooikat 105
1 x Type 95 AA (
Skuteczność: 13 - 21
Pluton Pancerny “Umzuzu”:
4 x Rooikat 105
Skuteczność: 13 - 21
Pluton Pancerny “Siphelele”:
4 x Rooikat 105
Skuteczność: 13 - 21
Pluton Pancerny “Uyise”:
4 x Rooikat 105
Skuteczność: 13 - 21


2º Inkampani Ngomshini “Sithembile Meshindi” (Zmech. Rez.) (Mjr. Mduduzi Sizwe, Miejski Szczur, ODDANIE: 47)
EXP 45, MOR 49
Łączna skuteczność kompanii: 6,25 – 9,5 (2,52 - 5,88) (0,03-0,39)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 132
Łącznie sprzętu: 12 x ZSD86, 6 x Hong Jian 8L, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Simbala
Spoiler: show
Sekcja HQ:
24 ludzi
1 x Quan Wei 2 (70%)
3x Type 53 82mm
1x Type 55 120mm
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (1,8 – 3,2) (0,03-0,39)
Pluton Zmechanizowany 1:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 2:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 3:
30 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)


3º Inkampani Ngomshini “Zwelibani” (Zmech. Rez.) (Mjr. Gijimani Busiso, Czarodziej Logistyczny, Miejski Szczur, ODDANIE: 1)
EXP 45, MOR 49
Łączna skuteczność kompanii: 6,25 – 9,5 (2,88 – 7,22) (0,03-0,39)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 132
Łącznie sprzętu: 12 x ZSD86, 6 x Hong Jian 8L, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Lorengau
Spoiler: show
Sekcja HQ:
24 ludzi
1 x Quan Wei 2 (70%)
3x Type 53 82mm
1x Type 55 120mm
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (1,8 – 3,2) (0,03-0,39)
Pluton Zmechanizowany 1:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 2:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność: 6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)
Pluton Zmechanizowany 3:
36 ludzi
2 x Hong Jian 8L
3 x ZSD86
Skuteczność:6,25 – 9,5 (2,16 – 4,54)


4º Inkampani Imoto “Makhaya”0 ((Zmot. Rezerwa) (Kpt. Zithulele Luyanda, Niszczyciel Fortec, Góral, ODDANIE: 26)
EXP 45, MOR 49
Łączna skuteczność kompanii: 7,25 – 11,5 (1,8 – 3,2) (0,03-0,12)
Obrona przeciwlotnicza: 1 x 70% (MANPADS)
Plutonów: 3 + 1
Łącznie ludzi: 120
Łącznie sprzętu: 16 x Ratel 20, 1 x Quan Wei 2
Rozmieszczenie: Lorengau
Spoiler: show
Sekcja HQ:
24 ludzi
1 x Quan Wei 2 (70%)
3x Type 53 82mm
1x Type 55 120mm
4 x Ratel 20
Skuteczność: 7,25 – 11,5 (1,8 – 3,2) (0,03-0,12)
Pluton Zmotoryzowany 1:
30 ludzi
4 x Ratel 20
Skuteczność:7,25 – 11,5 (1,8 – 3,2)
Pluton Zmotoryzowany 2:
30 ludzi
4 x Ratel 20
Skuteczność:7,25 – 11,5 (1,8 – 3,2)
Pluton Wsparcia 3:
30 ludzi
4 x Ratel 20
Skuteczność: 7,25 – 11,5 (1,8 – 3,2)1º Izikhali ze-Artillery(Artilery Battery)
6 x G6 (6 x 0,27 – 0,70)
Łączne wsparcie: 1,62 – 4,20
Łącznie obsługi: 66
Stacjonuje w Mawimbela

2º Izikhali ze-Artillery(Artilery Battery)
6 x G6 (6 x 0,27 – 0,70)
Łączne wsparcie: 1,62 – 4,20
Łącznie obsługi: 66
Stacjonuje w: Ursana

1º Izikhali Ngokumelene izindiza (AA Battery)
2x Kai-Shan 1 (144%)
Mawimbela

Dowódcy rezerwowi:
Por. Denis Mukebe (Specjalista Zimowy (xD), Lis Pustyni (XD), ODDANIE: 88)
Kpt. Abelo Bazinga (Specjalista Zimowy (xD), Świętokrzyski, ODDANIE: 30)

Rezerwy sprzętowe:
20x Buffel
10x CS VP3
5x Type 86
9x ZSD86
3x Type 53 82mm (mortar)
1x Type 55 120mm (mortar)


National Air Force of Afrenia (NAFA)

1º Izinkampani Zomoya “Kusukela phezulu” (Kpt. Fowabo Ulwazi, Niszczyciel Flot, LĄDOWANIE: 80)

Skrzydło 5 Maszyn:

Wariant Przechwycenie (Intercept):

Quote:
J8 (BRAK, PL-12FF( 180,00% Zasieg: 80 Unik -14,00%), PL-8(150,00% MOD.POW(6 – 19) Unik-11,00%)


Skuteczność Dogfight: 15-33
Skuteczność Ląd: Brak

Unik: 80%

A-EXP 50
A-MORALE 50
Stacjonuje w Kinsela

Rezerwa: 1 x J8

_________________
Image
Kontakt z MSZ Afrenii


Last edited by Scharf on Tue Apr 24, 2018 1:55 pm, edited 3 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Afrenia
PostPosted: Tue Feb 06, 2018 11:24 am 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Sun Jan 21, 2018 10:59 am
Posts: 34
Location: Silesian
CECHY PAŃSTWA:
+ Szczególnie rozbudowana infrastruktura
+ Solidaryzm Społeczny
+ Wydolna administracja
+ Konstruktywna opozycja
+ Wysoka kultura pracy
+ Wyedukowany korpus dyplomatyczny
- Zmniejszone szanse na odkrycie zasobów naturalnych
- Silne związki zawodowe
- Niechlubna przeszłość przedstawiciela władzy

STRATEGICZNE ELEMENTY ROZWOJU BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA

Radary Przeciwlotnicze 6
Radary morskie 2
Podstawowa obrona przeciwlotnicza (działka plot. W prowincjach) 5
Zabezpieczenie medyczne 5
Centra logistyczne i magazyny uzbrojenia 5
Centra dowodzenia i łączności 5

SPIS PROWINCJI
Simbala 0/10/5, B, 1 człowiek
Mawimbela 0/8/6, B, 2 ludzi
Ursana 0/12/8, 2 ludzi
Kinsela 1/17/14, B, L, 10 ludzi
Kingala 0/12/26, 8 ludzi
Lorengau 2/23/25, B, L, 10 ludzi
Krtagar 0/18/16, 1x3, 1x2, B, 4 ludzi

_________________
Image
Kontakt z MSZ Afrenii


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Afrenia
PostPosted: Thu Mar 01, 2018 10:06 am 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Sun Jan 21, 2018 10:59 am
Posts: 34
Location: Silesian
Aktualny dochód miesięczny (7 Tura):

SEP - 70,564 mln; 65% SEP ogólny, 35% SEP turystyczny

Przedsiębiorstwa Państwowe - 7,32 mln.

Razem 77,88 mln.

SPIS PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH:

Zakłady produkujące AGD - '4Home' w Kinseli
Miesięczny przychód: 3,32 mln

Ośrodek Turystyczny - 'Afreńscy Przodkowie' w Simbali
Miesięczny przychód: 4 mln

_________________
Image
Kontakt z MSZ Afrenii


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Afrenia
PostPosted: Thu Mar 01, 2018 10:25 am 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Sun Jan 21, 2018 10:59 am
Posts: 34
Location: Silesian
Aktualna duma narodowa: 1,2
Aktualna popularność przywódcy: 1,0

_________________
Image
Kontakt z MSZ Afrenii


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Afrenia
PostPosted: Fri Apr 20, 2018 9:26 am 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Sun Jan 21, 2018 10:59 am
Posts: 34
Location: Silesian
Licencja na wytwarzanie pojazdu IFV I18 Indlovu
Łączna skuteczność 8 - 12 11 9 5 11 17+1 5 3 pojemność 10 Klasa II
Modyfikacja ZSD 89 do standardu IFV. 30mm AC w obrotowej wieży. ATGM odpalany z POD.

_________________
Image
Kontakt z MSZ Afrenii


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Afrenia
PostPosted: Mon Apr 23, 2018 8:18 am 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Sun Jan 21, 2018 10:59 am
Posts: 34
Location: Silesian
Aktualny dochód miesięczny (7 Tura):

SEP - 75,074 mln; 65% SEP ogólny, 35% SEP turystyczny

Przedsiębiorstwa Państwowe - 7,32 mln.

Razem 82,4 mln.

SPIS PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH:

Zakłady produkujące AGD - '4Home' w Kinseli
Miesięczny przychód: 3,32 mln

Ośrodek Turystyczny - 'Afreńscy Przodkowie' w Simbali
Miesięczny przychód: 4 mln

_________________
Image
Kontakt z MSZ Afrenii


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Afrenia
PostPosted: Wed May 09, 2018 7:42 am 
Offline
Gracz
User avatar

Joined: Sun Jan 21, 2018 10:59 am
Posts: 34
Location: Silesian
Aktualna duma narodowa: 0,8
Aktualna popularność przywódcy: 0,5

_________________
Image
Kontakt z MSZ Afrenii


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group