Czy wprowadzić SAMy?

Tutaj należy dyskutować o samej grze
Post Reply

Czy wprowadzić ciężkie, statyczne systemy przeciwlotincze?

Tak, wprowadź terenowie wyrzutnie SAM w czasie trwania sesji, odpowiednio szybko informując o tym graczy
4
36%
Tak, wprowadź terenowe wyrzutnie SAM, ale w przyszłej sesji
6
55%
Nie, nie wprowadzaj terenowych wyrzutni SAM w ogóle
1
9%
 
Total votes: 11

User avatar
SaSTrooP
Site Admin
Posts: 797
Joined: Mon Aug 01, 2011 10:26 pm

Czy wprowadzić SAMy?

Post by SaSTrooP » Thu Jun 07, 2012 7:21 pm

TALBOT, trujący mi dupę od jakiegoś czasu i perfidnie punktujący wszystkie błędy systemu, zarzucił mi ciekawą myślą: żeby wprowadzić działające poza formacjami jednostki obrony przeciwlotniczej. Daję wam tę kwestię pod ankietę. Jeśli ankieta się przyjmie, wprowadzimy ciężkie systemy Plot. tak jak Patriot czy S-300 i będzie się z nich tworzyło osobne formacje, prawdopodobnie za darmo, tak jak ma to miejsce w przypadku lotnictwa. Co o tym myślicie?
Jednakże, w celu wyrównania szans etc. jednocześnie lotnictwo dostanie możliwość dokonywania nalotów na formacje lądowe bez podpinania go pod wojska na ziemi. Przypominam, w tej chwili taka możliwość istnieje tylko w wypadku nalotów roleplayowych, nie działających na zasadzie systemu bitewnego.

User avatar
Anubis
Gracz
Posts: 393
Joined: Tue Aug 02, 2011 4:28 pm

Post by Anubis » Thu Jun 07, 2012 11:13 pm

Popieram, jednak takie zmiany powinny być wprowadzane od początku a nie w trakcie rozgrywki, co jak co ale to będzie miało spory wpływ na dotychczasowy sposób rozgrywki w dziedzinach nalotów, transportów i wsparcia powietrznego, a to sporo jak na nagłe zmiany w trakcie gry.

User avatar
.:Talbot:.
Posts: 75
Joined: Mon May 28, 2012 6:02 pm

Post by .:Talbot:. » Fri Jun 08, 2012 9:54 am

SaS'u nie narzekaj - chyba lepiej by gra się stopniowo rozwijała i coraz bardziej zbliżała do świata rzeczywistego ;) Ja osobiście popieram oba pomysły, zarówno wprowadzenie samodzielnych jednostek P-Plot w tym powiększenie ich arsenału o ciężkie systemy ( trzeba by je tylko odpowiednio zbilansować ) oraz możliwość by samoloty mogły samodzielnie atakować cele naziemne ... dla ciekawskich : TAK, mam jeszcze kilka fajnych pomysłów xD

User avatar
rince
Game Master
Posts: 634
Joined: Mon Aug 01, 2011 11:21 pm

Post by rince » Fri Jun 08, 2012 4:58 pm

Ja byłbym za wprowadzeniem tegoż od kolejnej sesji. Z pobudek egoistycznych - moja strategia prowadzenia walki w powietrzu miałaby szansę wziąć w łeb :P
A na serio - takie zmiany lepiej wprowadzać wtedy, kiedy ludzie mają okazję przemyśleć swoje siły zbrojne całościowo.

Mr. Xon

Post by Mr. Xon » Sat Jun 09, 2012 2:48 pm

Wedlug mnie, powinno sie wprowadzac takie zmiany od razu, badz co badz, ale w dzisiejszych konfliktach jest wazna elastycznosc, i czesto takze zmiana strategii na bierzaco. ;)

Post Reply