When Diplomacy Fails

When Diplomacy Fails jest grą ekonomiczną, militarną i polityczną...
FAQ :: Search :: Members :: Groups :: Register
Login
It is currently Fri Sep 21, 2018 4:58 pm

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

Czy wprowadzić ciężkie, statyczne systemy przeciwlotincze?
Tak, wprowadź terenowie wyrzutnie SAM w czasie trwania sesji, odpowiednio szybko informując o tym graczy 36%  36%  [ 4 ]
Tak, wprowadź terenowe wyrzutnie SAM, ale w przyszłej sesji 55%  55%  [ 6 ]
Nie, nie wprowadzaj terenowych wyrzutni SAM w ogóle 9%  9%  [ 1 ]
Total votes : 11
Author Message
 Post subject: Czy wprowadzić SAMy?
PostPosted: Thu Jun 07, 2012 7:21 pm 
Site Admin

TALBOT, trujący mi dupę od jakiegoś czasu i perfidnie punktujący wszystkie błędy systemu, zarzucił mi ciekawą myślą: żeby wprowadzić działające poza formacjami jednostki obrony przeciwlotniczej. Daję wam tę kwestię pod ankietę. Jeśli ankieta się przyjmie, wprowadzimy ciężkie systemy Plot. tak jak Patriot czy S-300 i będzie się z nich tworzyło osobne formacje, prawdopodobnie za darmo, tak jak ma to miejsce w przypadku lotnictwa. Co o tym myślicie?
Jednakże, w celu wyrównania szans etc. jednocześnie lotnictwo dostanie możliwość dokonywania nalotów na formacje lądowe bez podpinania go pod wojska na ziemi. Przypominam, w tej chwili taka możliwość istnieje tylko w wypadku nalotów roleplayowych, nie działających na zasadzie systemu bitewnego.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jun 07, 2012 11:13 pm 
Gracz

Popieram, jednak takie zmiany powinny być wprowadzane od początku a nie w trakcie rozgrywki, co jak co ale to będzie miało spory wpływ na dotychczasowy sposób rozgrywki w dziedzinach nalotów, transportów i wsparcia powietrznego, a to sporo jak na nagłe zmiany w trakcie gry.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jun 08, 2012 9:54 am 

SaS'u nie narzekaj - chyba lepiej by gra się stopniowo rozwijała i coraz bardziej zbliżała do świata rzeczywistego ;) Ja osobiście popieram oba pomysły, zarówno wprowadzenie samodzielnych jednostek P-Plot w tym powiększenie ich arsenału o ciężkie systemy ( trzeba by je tylko odpowiednio zbilansować ) oraz możliwość by samoloty mogły samodzielnie atakować cele naziemne ... dla ciekawskich : TAK, mam jeszcze kilka fajnych pomysłów xD

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jun 08, 2012 4:58 pm 
Game Master

Ja byłbym za wprowadzeniem tegoż od kolejnej sesji. Z pobudek egoistycznych - moja strategia prowadzenia walki w powietrzu miałaby szansę wziąć w łeb :P
A na serio - takie zmiany lepiej wprowadzać wtedy, kiedy ludzie mają okazję przemyśleć swoje siły zbrojne całościowo.

Nie będzie litości dla wrogów wolności
gg 2745642

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jun 09, 2012 2:48 pm 
Wedlug mnie, powinno sie wprowadzac takie zmiany od razu, badz co badz, ale w dzisiejszych konfliktach jest wazna elastycznosc, i czesto takze zmiana strategii na bierzaco. ;)

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ]