Walki w Iszwalu - konflikt Amestris/Devrekani, a Iszwalem i Republiką Qilin

Tutaj należy prowadzić wojny i konflikty do nich zbliżone
Post Reply
User avatar
Edek
Posts: 265
Joined: Sat Sep 08, 2012 2:10 pm

Walki w Iszwalu - konflikt Amestris/Devrekani, a Iszwalem i Republiką Qilin

Post by Edek » Mon Apr 08, 2019 4:11 pm

BBC
(...) na nagraniach widzimy rozproszone pozycje Perskich sił zmechanizowanych w odległości kilkudziesięciu metrów od pozycji cystern i pomp. Analizy ekspertów potwierdzają, że używane pompy są pompami przemysłowymi o znakomitej wydajności, jakkolwiek jednak to nagranie nie daję nam odpowiedzi co właściwie wpompowują w kanały Amestrijczycy, to te które pokażemy państwo za chwilę rozwiewają jakiekolwiek wątpliwości.

Odtworzony zostaje kilkunastu sekundowy filmik pokazujące buchające z studzienek płomienie, oraz jednym na którym widać walący się dom wraz z pobliską drogą.

Takie zniszczenie mogą być wynikiem tylko wpompowania w kanały miasta mieszanki łatwopalnej, działającej nawet w obliczu zetknięcie się z wodą. W mieście cieszącym się tak długą historią jak Iszwal rozbudowana sieć kanałów jest czymś naturalny, jednak zryta tunelami, naturalnie już sucha ziemia jest wprost idealna do występowania osunięć kiedy to walą się podziemne, często średniowieczne kanały. Dziś te kanały mogą stać się kolejnym z ćwieków wbitych w niepodległy Iszwal. Barbarzyńskie działania Amestris budzą strach i obrzydzenie na całym świecie, słów potępienia nie szczędzą przywódcy państw zachodu z Donaldem Trumpem na czele. Który to całej sytuacji odniósł się w swoim najświeższym tweetcie.
Image

Ilość przekazów medialnych z Iszwalu jest niewielka, zapewne Amestris stara się blokować transmisje - będziemy starali się jednak dostarczać do państwa najświeższe informacje. Kluczowe dla sprawy będzie jutrzejsze zapowiedzenie zresztą przez Prezydenta USA kolejne zebranie Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Post Reply