When Diplomacy Fails - Reuters

Tutaj toczy się gra główna PBFa.
User avatar
Marin
Posts: 174
Joined: Wed May 24, 2017 8:13 pm

Re: When Diplomacy Fails - Reuters

Post by Marin » Wed Feb 10, 2021 9:56 pm

Reuters nadaje
Strzały w Ursanie

Liczne zdjęcia które pojawiły się w mediach społecznościowych wskazują na zaostrzenie się sytuacji w prowincji Ursana. Kilka różnych źródeł podaje filmy, na których najpierw w górach spadają salwy pocisków artyleryjskich, a później na wzgórzach przy wsi Hoto, oddziały Afrenii wdają się w wymianę ognia z siłami niedawno ogłoszonych sił partyzantki muzłumańskiej. Nie wiadomo jaki był wynik tego starcia, żadna ze stron nie opublikowała oficjalnego komuniaktu w tej sprawie.
Powstańcy Abbarscy w Ursanie ogłosili, że pierwsi męczennicy polegli w walce za swoją ojczyznę.
Czuowiek GM

Posiadacz orderu Harcerza

Adept drugiego poziomu Harcerza

User avatar
Marin
Posts: 174
Joined: Wed May 24, 2017 8:13 pm

Re: When Diplomacy Fails - Reuters

Post by Marin » Thu Feb 18, 2021 2:12 am

INTERFAX nadaje
Góry Ursany pochłania wojna.

O godzinie 6 formacje Republiki Abbarstanu przekroczyły granicę z Afrenią w prowincji Ursana. Afrenian Army stoczyło kilka starć w górach przy granicy z Abbarstanem. Wedle doniesień straty w pierwszych godzinach walk sięgają dziesiątek ludzi, ale nie doszło do żadnych większych zniszczeń w infrastrukturze cywilnej. Obie strony toczyły i kontynuują walki do południa, czekamy na więcej informacji z regionu.

<do materiału dołączone są wrzucone na media społecznościowe zdjęcia z pędzących Dingo wojsk Afrenii, oraz nagranie jak eksplozje i wystrzały rozświetlają górskie pasmo>
Czuowiek GM

Posiadacz orderu Harcerza

Adept drugiego poziomu Harcerza

Post Reply