When Diplomacy Fails

When Diplomacy Fails jest grą ekonomiczną, militarną i polityczną...
FAQ :: Search :: Members :: Groups :: Register
Login
It is currently Tue Aug 21, 2018 4:28 pmPost new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Konferencja Pokojowa w Rep. Maldenów
PostPosted: Thu Jul 19, 2012 7:01 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon May 28, 2012 6:02 pm
Posts: 75
Czas w końcu rozpocząć naszą małą Konferencję ;) Pozwolę sobie zacząć :

Stanowisko Rep. Maldenów :

Jako Premier Republiki Maldenów i pomysłodawca projektu pomocy dla państw wychodzących z kryzysów wewnętrznych chciałbym przekonać wszystkich zgromadzonych do poparcia tego pomysłu. Ma to na celu przeciwdziałanie dalszym problemom które ignorowane przez społeczność między narodową znów mogą przerodzić się w otwarty konflikt który negatywnie odbije się na wszystkich krajach regionu.

Kolejną kwestią jest ustanowienie basenu Morza Karmazynowego strefą bezatomową i nie chodzi tu o zdelegalizowanie atomu, który jest nadzieją na energetycznie usamodzielnienie się w czasach gdy surowce energetyczne mają coraz większą wartość. Główne założenie to gwarancja aby nikt nie pokusił się o produkowanie, magazynowanie, testowanie oraz użycie broni atomowej w naszym regionie co będzie stanowić zagrożenie nie tylko dla kraju dotkniętego bezpośrednio, ale dla Nas wszystkich, bo użycie nawet niewielkiego ładunku może mieć katastrofalne skutki dla wszystkich państw regionu.

W sprawie narastających konfliktów na kontynencie, Maldeny nawołują do rozwiązania kryzysu na linii dyplomatycznej, a nie siłowej. Wojna, nie jest i nigdy nie była rozwiązaniem, bowiem na wojnie KAŻDY ponosi straty, ale najbardziej cierpią cywile - przypadkowi uczestnicy każdego konfliktu, a nikt nie zasłużył na to by stać się ofiarą sprzeczki głów dwóch państw które nie potrafią się porozumieć jak narody cywilizowane, a od razu sięgają po najprostsze rozwiązania - rozwiązania siłowe.


// OT - znikam na tydzień wrócę ok 24/25 później jadę na Wooda, ale po 8 już na bieżąco będę uczestniczył w WDF'ie - z tego miejsca proszę też by wypowiedzieli się reprezentanci tych krajów które przybyły na Konferencję, a i jeszcze jedno - niech nikt nie próbuje zrobić jakiegoś głupstwa w moim małym, pięknym, pokojowo nastawionym kraju... bo się policzymy jak wrócę //


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group