Ogłoszenia gm'owskie sesji VIII

Post Reply
Ares
Gracz

Ogłoszenia gm'owskie sesji VIII

Post by Ares » Mon Mar 06, 2017 5:19 pm

Okej panie i panowie, sesyje czas zacząć, choć sądziłem że będziecie mnie męczyć już, zamiast się o to pytać, polecam obserwować ten post, bo wkrótce pojawi się więcej przydatnych informacji.

PS.

Sram
Image

Image

Gadu-gadu: 44945409

SaSTrooP
Site Admin

Re: Ogłoszenia gm'owskie sesji VIII

Post by SaSTrooP » Sun Oct 01, 2017 4:06 pm

Mogę poinformować z radością, że w tym momencie, tj. 1 października 2017 roku o godz. 16:10 rusza VIII edycja When Diplomacy Fails!
Autor chciałby życzyć graczom sukcesu oraz naturalnie radości płynącej z gry, a także fair play na płaszczyźnie technicznej (bo w polityce fair play nie ma).
Have fun... i niech siła polityki oraz czołgu będą z wami!

Image

UWAGA UWAGA!
Wszyscy grający mają tylko jeden faktyczny obowiązek: w podpisie na tym forum należy umieścić wyraźny napis kim się gra, co tyczy się nie tylko państwa, ale i przywódcy w jakiego wciela się gracz wraz z linkiem do historii swego kraju!

Proszę się też nie sugerować obecnymi dotychczas armiami, gdyż te zostaną niezwłocznie usunięte do ok. 3 dni (jak ktoś chce sobie na pamiątkę zachować to niech kopiuje - droga wolna). N adniach ostatecznie się rozwiążą jakieś mniejsze tarcia co do krajów.

zjemcichlep

Post by zjemcichlep » Sun Oct 01, 2017 7:46 pm

Mogę prosić o aktualizację linka do arkuszy z bronia i innym bezuzytecznym syfem? Bo gogle pokazuje że plik jest obarczony jakimś syfilisem czy inną ebola
Król Orlando I - Dziedzic Paraiso i Korony Ośmiu wysp, Admirał floty Południowej, Kawaler orderu Białej Gwiazdy, Hrabia Seirema, Kalestrano i południowego Carrlo Amiera

Poprzednio:
Pierwszy Sekretarz Parti towarzysz Nikita Lopotev- RIP
Husajn al-Ahras sekretarz rady starszych Takistanu
Człowiek o niewymawialnym imieniu - premier Sakuarno
Republika Maldenów - premier Mark Callagan

SaSTrooP
Site Admin

Post by SaSTrooP » Mon Oct 02, 2017 12:40 am

Wszystkim tak wybija, ale możesz to normalnie pobrać - sam sprawdzałem :P

SaSTrooP
Site Admin

Post by SaSTrooP » Tue Oct 17, 2017 9:48 pm

Zostały jeszcze tylko ok. 2 godziny na inwestycje tury 0.

Po północy, czyli na początku dnia 18 października można publikować swoje armie.

SaSTrooP
Site Admin

Post by SaSTrooP » Tue Dec 12, 2017 1:25 am

UWAGA: Ważna zmiana w czasie sesji. Jak mi słusznie wskazano, jest pewien problem z milicją, także będziemy NEGOCJOWAĆ ceny milicji.

Post Reply